Раніше ми розповідали, як виростити солодкі кавуни у себе на городі.
Для переважної більшості сортів і гібридів кавуна, які нині вирощуються, притаманна вага стиглої ягоди 5-10 кілограмів. Тож якщо вам трапилися плоди невеликого розміру, є ризик, що вони не достатньо виросли і достигли. Тому оптимальною вагою для стиглого кавуна є середній показник 7-8 кілограмів.
Зовнішній вигляд кавуна багатьох сортів та гібридів сильно відрізняється. Найпопулярніші – зелені ягоди із жовтими смужками. Чим більший контраст між смугами – тим більше шансів вибрати стиглий продукт. Для видів, що мають однорідну темно-зелену, світло-зелену або навіть жовту шкірку цей спосіб не є актуальним. Однак неоднорідний колір може свідчити, що кавун прим’явся під час транспортування.
Місце, яким кавун прилягає до землі, баштанники називають земляною плямою. Коли плід дозріває, вона набуває жовтого кольору. Тому нехай вас не лякає її наявність. Це надійний доказ смачного кавуна. Зелена пляма свідчить, що плід зірвали рано.
При легкому постукуванні долонею стиглий кавун видаватиме дзвінкий звук. Незрілий звучить глухо. Сильні чоловіки можуть стиснути кавун у руках, щоб почути легке потріскування. Цей звук також свідчить про стиглість.
Червень завершився без обіцяної реформи, але з новими рішеннями уряду, які вплинуть на мільйони пенсіонерів.
З липня в Україні зросли тарифи на газ. Розповідаємо, чи це вплине на платіжки.
Уряд планує підвищити розмір мінімальної пенсії в Україні. Розповідаємо, на скільки саме.
Помітили, що зарядний пристрій сильно нагрівається під час заряджання смартфона? Це може бути як нормою,…
Для пенсіонерів, які досягли 65-річного віку, держава гарантує виплату не меншу 40% мінімальної зарплати. Але,…
1 липня очікується невеликий дощ на Луганщині, на решті територіях без опадів.