Мова про жито, яке вирощують у якості сидерату. Нагадаємо, що сидерати – це трав’янисті рослини, що швидко ростуть, які вирощують не для отримання врожаю, а в якості зеленого добрива.
Раніше ми розповідали, як правильно вирощувати картоплю.
Так, багато читачів пишуть, що, начитавшись хвалебних од про боротьбу з дротяником за допомогою жита, засіяли ділянки після збирання картоплі, але на наступний рік кількість дротяника рекордно збільшилася.
Вся справа в тому, що цей шкідник дуже любить злакові рослини, і приваблюють його не тільки культурні рослини, а й бур’яни, наприклад, пирій, який також відноситься до злакових.
Саме пирій є одним із улюблених бур’янів для дротяника. Тому якщо на вашій ділянці росте пирій, то поки ви його не позбудетеся, боротьба з дротяником не припиниться. Також не варто захоплюватися посівами жита.
Хоча проти нематоди на картоплі, томатах, суниці посіви жита – найкращий засіб! Але, якщо на вашій ділянці є дротяник, доведеться шукати інші способи боротьби з нематодою.
Запам’ятайте, боротьба з дротяником повинна починатися зі знищення бур’янів, насамперед, пирію. І не захоплюйтеся мінеральними добривами, які підкислюють ґрунт, вони ще більше приваблюють дротяника.
Частина українців можуть отримати грошову допомогу від міжнародного фонду в межах нового етапу програми фінансової…
Комунальники зробили важливу заяву, що торкнеться частини українців. Плату за газ у травні можуть не…
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…