Мова про жито, яке вирощують у якості сидерату. Нагадаємо, що сидерати – це трав’янисті рослини, що швидко ростуть, які вирощують не для отримання врожаю, а в якості зеленого добрива.
Раніше ми розповідали, як правильно вирощувати картоплю.
Так, багато читачів пишуть, що, начитавшись хвалебних од про боротьбу з дротяником за допомогою жита, засіяли ділянки після збирання картоплі, але на наступний рік кількість дротяника рекордно збільшилася.
Вся справа в тому, що цей шкідник дуже любить злакові рослини, і приваблюють його не тільки культурні рослини, а й бур’яни, наприклад, пирій, який також відноситься до злакових.
Саме пирій є одним із улюблених бур’янів для дротяника. Тому якщо на вашій ділянці росте пирій, то поки ви його не позбудетеся, боротьба з дротяником не припиниться. Також не варто захоплюватися посівами жита.
Хоча проти нематоди на картоплі, томатах, суниці посіви жита – найкращий засіб! Але, якщо на вашій ділянці є дротяник, доведеться шукати інші способи боротьби з нематодою.
Запам’ятайте, боротьба з дротяником повинна починатися зі знищення бур’янів, насамперед, пирію. І не захоплюйтеся мінеральними добривами, які підкислюють ґрунт, вони ще більше приваблюють дротяника.
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…
Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…