24-25 липня – можна посадити картоплю для отримання другого врожаю. Вдалі дні для посадки будь-яких квітів та живоплоту. Можна зайнятися обрізанням сухих і хворих гілок, формуванням крони дерев, збиранням урожаю на городі та в саду. А ось від пасинкування та щеплень краще відмовитися.
26-27 липня – вдалі дні для посіву зелені, базиліка, шпинату та щавлю, будь-яких кольорів. Можна збирати врожай, але не тривалого зберігання.
28-29 липня – буде вдалим посів багаторічної цибулі, редиски, огірків для дорощування в теплиці. Дуже добрі дні для приготування консервації та соку із зібраних фруктів та ягід. У ці дні можна збирати врожай для тривалого зберігання та заморожування. Не можна поливати рослини, пересаджувати і працювати з корінням.
30 липня – сприятливий день для посіву м’яти, цвітної капусти, броколі та кольрабі, багаторічних та ампельних квітів. Можна провести підживлення ділянки органічними та фосфорними препаратами. Зайнятися обрізанням вусів полуниці, збиранням урожаю картоплі, ягід та молодої кукурудзи. Намагайтеся цього дня не пошкоджувати коріння рослин, рани довго затягуватимуться.
Раніше ми розповідали, чому помідори виростають з білими та жорсткими прожилками всередині.
Інтернет-шахраї не дрімають: крадуть гроші з карток та видають себе за банківських працівників.
Сонце – радість, але й стрес для шкіри Навіть коротке перебування на сонці може залишити…
На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…