24-25 липня – можна посадити картоплю для отримання другого врожаю. Вдалі дні для посадки будь-яких квітів та живоплоту. Можна зайнятися обрізанням сухих і хворих гілок, формуванням крони дерев, збиранням урожаю на городі та в саду. А ось від пасинкування та щеплень краще відмовитися.
26-27 липня – вдалі дні для посіву зелені, базиліка, шпинату та щавлю, будь-яких кольорів. Можна збирати врожай, але не тривалого зберігання.
28-29 липня – буде вдалим посів багаторічної цибулі, редиски, огірків для дорощування в теплиці. Дуже добрі дні для приготування консервації та соку із зібраних фруктів та ягід. У ці дні можна збирати врожай для тривалого зберігання та заморожування. Не можна поливати рослини, пересаджувати і працювати з корінням.
30 липня – сприятливий день для посіву м’яти, цвітної капусти, броколі та кольрабі, багаторічних та ампельних квітів. Можна провести підживлення ділянки органічними та фосфорними препаратами. Зайнятися обрізанням вусів полуниці, збиранням урожаю картоплі, ягід та молодої кукурудзи. Намагайтеся цього дня не пошкоджувати коріння рослин, рани довго затягуватимуться.
Раніше ми розповідали, чому помідори виростають з білими та жорсткими прожилками всередині.
Громадяни, які належать до визначених категорій, можуть отримати квітневу гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору.…
6 квітня - Всесвітній день настільного тенісу, Всесвітній день фізичної активності, Глобальний тиждень здоровя підлітків.…
При розрахунку розміру пенсії беруть до уваги страховий стаж і розмір офіційної зарплати, з якої…
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…