Перша причина може бути в недостатніх поливах. У спеку цибуля потребує вологи.
Раніше ми розповідали, що робити, якщо цибуля пустила стрілки.
На початку літа при закладці цибулин культуру треба поливати не менше 2-3 разів на тиждень. З липня при дозріванні цибулин культуру поливають у середньому 1 раз на тиждень.
Друга причина – полив холодною водою. Саме це може призвести до пожовтіння пір’я. Температура води не повинна бути нижчою за 20 градусів.
Третя причина – нестача азоту. Цибулі просто необхідні азотні підживлення. При їх дефіциті рослина послаблюється, жовтіє та всихає. Хороше джерело азоту – зелене добриво зі скошеної трави, настій пташиного посліду (1 л курячого посліду на відро води – настоюється тиждень). Літр рідини розводять у 10 л води та поливають цибулю під корінь.
Четверта причина – шкідники. Пожовтіння та всихання можуть з’являтися, якщо грядки окупували цибульна міль, трипси. Обробки від шкідників можна робити біопрепаратами (фітоверм, бітоксибацилін). Від хімії краще відмовитись, щоб не нашкодити собі, вживаючи в їжу врожай.
П’ята причина – хвороби. Найчастіше на грядках цибулі можуть виявлятися бактеріальна гнилизна, донна гнилизна. Краще відразу видалити з грядки пошкоджену цибулину або, якщо дозволяє час до збирання врожаю, обробити посадки фунгіцидами.
Раптове зниження температури після посадки може стати фатальним для картоплі. Але не поспішайте панікувати!
Цей десерт готували практично всі, і, справді, своїм смаком він нагадує морозиво «Пломбір», що тільки…
Магнітні бурі завдають шкоди нашому здоров'ю та самопочуттю, тому важливо заздалегідь знати, коли геомагнітне поле…
Кількість вимог для отримання допомоги на оплату житлово-комунальних послуг для кількох категорій громадян скоротять. Міністерство…
Частина українців можуть отримати продуктові набори від благодійної організації. Для цього потрібно заповнити онлайн-заявку.
24 травня в Україні відзначають Європейський день парків, День слов’янської писемності і культури і Всесвітній…