31 жовтня. Сприятливий день. Вдалими будуть підзимова посадка цибулі, часнику, петрушки та моркви, будь-яких дерев, обрізки гілок та формування коренів. Заборонено пересаджувати рослини.
1-2 листопада. Сприятливі дні. Можна зайнятися перекопуванням і розпушуванням ґрунту, збиранням насіння та коренеплодів на зберігання, мульчуванням озимих рослин. Можна проводити побілку дерев та обрізати хворі сухі гілки. Не рекомендуються посадки та посіви будь-яких рослин, а також поливи.
3-4 листопада. Сприятливі дні. Рекомендуються посадки овочів та зелені в теплиці, а також щавлю, шпинату та цибулі на підвіконні. Мінеральні та органічні підживлення. Поливи, якщо проводити, дуже помірні. Вдалі дні для посадки багаторічних квітів. А ось розпушувати землю та обрізати дерева у ці дні не можна.
5 листопада. Цього дня краще не проводити активних робіт на ділянці. Посадки та посіви небажані. Можна зайнятися боротьбою зі шкідниками, мульчуванням грядок із озимими рослинами та квітами.
6 листопада. Повний місяць. Роботи із рослинами краще не проводити.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, чому не плодоносить волоський горіх: названі причини.
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…
Отримати повідомлення про посилку - буденність. Але в умовах війни це навіть може стати смертельною…
Через прострочену ідентифікацію чи неактивний рахунок тисячі пенсіонерів-ВПО залишилися без виплат. Нова ухвала Кабміну дозволяє…
Чи має право роботодавець вимагати від працівника виконувати свою роботу під час повітряної тривоги?
Магнітні бурі впливають на здоров'я багатьох людей, і щоб добре підготуватися до складного періоду, потрібно…