Свіжий гній. Таке підживлення приваблює шкідників та сприяє розвитку різних захворювань. Також таке добриво може спричинити опіки кореня картоплі. Щоб отримати хороший урожай, важливо не допускати цих типових помилок.
Картопляні очистки. Як добрива можна використовувати тільки ті очистки, які виглядають абсолютно здоровими. Інакше вони можуть спровокувати зараження бульб захворюваннями.
Деревний попіл. Картопля, що росте на нейтральних або лужних ґрунтах, заборонено посипати деревною золою, адже рослина може захворіти.
Свіжа тирса. Так як тирсі, щоб розкладатися, потрібен азот, то вони братимуть його з ґрунту. Через це, картоплі не вистачатиме цього важливого для нього елемента живлення.
Дріжджі. Таке добриво також допоможе лише наростити бадилля, а самі бульби будуть пухкими та непридатними для тривалого зберігання.
Рибні залишки. Це добриво дійсно корисне для картоплі, але тільки в перепрілому вигляді. У сирому це лише привабить шкідників та захворювання.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як видалити з городу бур’ян берізку.
У деяких випадках заповіт не має сили — частина спадку належить родичам за законом. Хто…
Шукаєте простий і смачний рецепт до чаю? Цей пісочний пиріг із варенням підкорює з першого…
Автоматичне перепризначення субсидій стосується більшості домогосподарств. Але якщо змінився склад сім’ї або майновий стан —…
Батат, або солодка картопля, – смачний та корисний продукт. Якщо ви хочете виростити його самостійно,…
Схеми шахраїв стають дедалі витонченішими. Вони використовують фейкові клавіатури, коментарі з фішинговими посиланнями й фальшиві…
У 2025 році в Україні знову зростуть вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію…