«Чутки, що, мовляв, держава компенсує підприємствам сфери обслуговування будинків та комунікацій їхні витрати, – не підтверджено», – розповів президент Асоціації інноваційного розвитку домогосподарств Станіслав Драганов. – Це означає, що вони так і продовжують працювати на підставі оплати споживачів».
За рахунок платежів населення комунальники одержують зарплати, необхідні ресурси для аварійних робіт, зокрема – ліквідацію наслідків обстрілів. Тому і під час війни за спожиті послуги, по можливості, потрібно платити.
«Оплачувати комуналку треба, навіть якщо ви залишили свій будинок , – переконаний експерт. – Оплата послуг з утримання будинку та прибудинкової території допомагає підтримувати будівлі у доглянутому стані, вивозити сміття і прибирати територію».
Під час війни паперові платіжки за комуналку досить часто не приходять. Можна, звичайно, заплатити через інтернет. Але далеко не всі люди похилого віку вміють ним користуватися. В цьому випадку рекомендується оплачувати місячний рахунок по останній платіжці: «Переплата – не проблема: все фіксується на вашому рахунку», – запевняє експерт.
Водночас, на час війни уряд запровадив деякі послаблення щодо оплати комунальних послуг. Своєю постановою Кабінет Міністрів заборонив:
Така заборона діятиме до припинення або скасування воєнного стану в Україні.
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…
Якщо ви отримали штраф за порушення ПДР, хоча не були за кермом, важливо вчасно призначити…