Новини

5 днів у запасі: до 1 травня потрібно встигнути використати свої бонуси в Приватбанку

У ПриватБанку повідомили, що українці зможуть направити свої кошти з бонусних рахунків ЗСУ, а також наголосили, що до 1 травня також можна використати накопичені бонусні кошти у магазинах-партнерах фінустанови. А ось із 1 травня ця програма лояльності перестане працювати.

Про це йдеться на сайті банку.

“До кінця місяця ви можете переказати гроші з рахунку “Бонус+” на потреби ЗСУ в Приват24. Або використати накопичені бонуси в мережі магазинів-партнерів “Бонус+” на власний розсуд. Вже з 1 травня програма не працюватиме”, – пояснили в банку.

При цьому у ПриватБанку зазначив, що продовжують підтримувати держави під час воєнного стану. У зв’язку з цим програму закривають, а невикористані залишки на бонусних рахунках перераховуватимуть для потреб української армії та відновлення України.

“ПриватБанк продовжує підтримувати державу в цей непростий час. Отже, ми закриваємо програму, і перераховуватимемо невикористані залишки на бонусних рахунках для потреб нашої Армії та відновлення України. Загалом це 600 млн грн”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, повідомляється, що банк розробляє нову бонусну програму.

Новое на сайте

  • Новини

Рушники знову стануть білосніжними й дуже м’якими: як правильно прати їх без дорогих засобів

З часом білі рушники можуть сіріти та ставати жорсткими, але правильний догляд допоможе повернути їм…

23/02/2026 09:44
  • Статті

Як лікують церковні дзвони: незвичайна історія 70-річної дзвонарки

Колись це була звичайна дівчинка із Запоріжжя, яка на кухні вистукувала мелодії на порожніх пляшках.…

23/02/2026 08:27
  • Новини

Скільки коштує електроенергія в Європі: як відрізняються тарифи та яке місце посідає Україна

Ціни на електроенергію для населення в європейських країнах різняться у кілька разів. У найдорожчих державах…

23/02/2026 07:28
  • Новини

У яких регіонах пенсіонери отримують найбільші пенсії у 2026 році: повна статистика по областях

Середня пенсія в Україні у 2026 році становить 6 544 гривні. За рік виплати зросли…

23/02/2026 06:32
  • Новини

Не про рибу та масло: чому у Великий піст важливіша молитва, ніж меню

З початком Великого посту багато хто починає обговорювати меню: чи можна рибу, чи дозволені морепродукти,…

23/02/2026 05:31
  • Новини

Потепління почнеться з понеділка: що очікувати від погоди 23 лютого

Початок тижня принесе підвищення температури повітря. Водночас атмосферний фронт зумовить опади та рвучкий вітер у…

22/02/2026 22:00