Так, на період карантину та протягом місяця після його скасування заборонено припинення виплати адресної допомоги у разі непрацевлаштування ВПО протягом двох місяців з дня призначення допомоги.
Водночас, жодний нормативно-правовий акт не містить норм, які назавжди позбавляли б особу працездатного віку, яка працевлаштована та перебуває на обліку як ВПО, права на отримання адресної допомоги. Немає і обмежень за зверненнями таких осіб із новою заявою про призначення виплат. Відповідно, якщо ви працевлаштовані, а орган соціального захисту населення письмово відмовляє у призначенні адресної допомоги, слід оскаржити відповідні дії в суді.
Зверніть увагу, що адресна допомога не призначається на наступний термін:
Проте допомогу призначать, якщо до складу сім’ї входять військовослужбовці з числа ВПО, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та беруть безпосередню участь у заходах щодо забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації, які придбали таке житло до початку проведення АТО.
Також слід пам’ятати, що працездатні ВПО, які отримують адресну допомогу, зобов’язані інформувати у триденний термін орган соціального захисту населення, в якому перебувають на обліку, факт працевлаштування або перебування на обліку як безробітні.
Читайте також:
Джерело: tribun.com.ua
Дуже часто узаконення самобуду перетворюється на складний та заплутаний процес для звичайної людини. Він вимагає…
Багато овочівників вважають, що помідори потребують частих і рясних поливів. Але чи це так насправді?
9 квітня подекуди у центральних, західних та північних областях України очікується сніг.
Якою буде космічна погода? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Здоровий сон – це основа гарного самопочуття.
Яйце, цукор і борошно - все просто, але бісквіт не піднімається, то тріскається, то осідає.…