Так, на період карантину та протягом місяця після його скасування заборонено припинення виплати адресної допомоги у разі непрацевлаштування ВПО протягом двох місяців з дня призначення допомоги.
Водночас, жодний нормативно-правовий акт не містить норм, які назавжди позбавляли б особу працездатного віку, яка працевлаштована та перебуває на обліку як ВПО, права на отримання адресної допомоги. Немає і обмежень за зверненнями таких осіб із новою заявою про призначення виплат. Відповідно, якщо ви працевлаштовані, а орган соціального захисту населення письмово відмовляє у призначенні адресної допомоги, слід оскаржити відповідні дії в суді.
Зверніть увагу, що адресна допомога не призначається на наступний термін:
Проте допомогу призначать, якщо до складу сім’ї входять військовослужбовці з числа ВПО, які захищають незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України та беруть безпосередню участь у заходах щодо забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації, які придбали таке житло до початку проведення АТО.
Також слід пам’ятати, що працездатні ВПО, які отримують адресну допомогу, зобов’язані інформувати у триденний термін орган соціального захисту населення, в якому перебувають на обліку, факт працевлаштування або перебування на обліку як безробітні.
Читайте також:
Джерело: tribun.com.ua
Спека чи зливи? Чого очікувати українцям у суботу та неділю? Синоптики зробили детальний прогноз.
Чи буде магнітна буря в суботу. Експерти поділилися прогнозами. Що варто знати метеозалежним.
Щоб отримати щедрий урожай кабачків, важливо знати, коли поливати рослини, чим їх підживлювати та як…
Без барвників і консервантів – лише натуральні інгредієнти та яскравий смак. Готуємо улюблений напій в…
У міграційній службі нагадали про важливу вимогу для власників документів старого зразка. Про що потрібно…
Уряд ухвалив нові рішення щодо надання статусу інвалідності. Розповідаємо, хто зможе скористатися змінам.