Минулого опалювального періоду житлові субсидії отримували трохи більше 3 млн домогосподарств. А кількість тих, хто задекларував недостовірну інформацію, склала близько 2-3%.
Найпоширеніші зловживання пов’язані з поданням недостовірних даних про склад домогосподарства або приховування інформації про його зміну та здійснення дорогих покупок на суму понад 50 тисяч гривень одномоментно (транспортних засобів та іншого майна) або одномоментне придбання валюти у великих розмірах після оформлення субсидії.
Є громадяни, які роблять внески до статутних капіталів, великі благодійні внески на розвиток підприємств, купують корпоративні права чи акції і при цьому позиціонують себе як безробітні чи ті, хто живе на мінімальну зарплату.
Верифікація, яка проводилася протягом двох останніх років, показала, зокрема, що 830 отримувачів субсидій купили сумарно валюти майже на 140 мільйонів гривень. Проте говорити про масовість таких зловживань і що це не дозволить більшості оформити житлову субсидію, невиправдано.
Справді, вразливим верствам населення, для яких оплата комунальних послуг у повному обсязі непосильна, хвилюватися не треба.
Читайте також:
Деякі українці мають право на додаткові доплати до пенсії за понаднормовий стаж. Хто та на…
Частина українців можуть зареєструватися на отримання нової грошової допомоги від благодійної організації. Потрібно заповнити онлайн-анкету.
Частину паперових пенсійних посвідчень можуть визнати недійсними. Хто не зможе скористатися пенсійним та з чим…
Частина українців можуть отримати безкоштовні продуктові набори від міжнародної організації. Як це зробити.
Деякі пенсіонери можуть отримувати. На які доплати до пенсій можна розраховувати та як їх оформити.
22 травня в Україні відзначають Міжнародний день біологічного різноманіття і День Шерлока Холмса . Вшановують…