1. Трохи зігніть ноги, не напружуйте коліна, дріботіть, наступаючи на всю підошву.
2. Не ходіть швидко, не піднімайте ноги високо. Що дрібніший крок, то краще. У найнебезпечніших місцях можна потихеньку ковзати.
3. Ніколи не тримайте в ожеледицю руки в кишенях. Падіння в цьому разі загрожує серйозними травмами. Трохи розведіть руки в боки і балансуйте.
4. Посковзнулися – присядьте. Якщо й упадете, то вже з меншої висоти. Відкиньте все, що у вас у руках: пакети або сумку. Махайте руками – що дужче, то краще. Це допомагає втриматися на ногах.
5. Літнім людям бажано взяти з собою ціпок з гумовим наконечником або спеціальну палицю з загостреними шипами.
• Найкраще в ожеледицю взувати чоботи або черевики з каблуком не вище 3-4 см, з широким носом, товстою рифленою підошвою зі змішаним протектором (коли великий малюнок поєднується з дрібним). Літнім людям краще надіти спеціальні насадки – льодоступи.
• Одяг не мусить сковувати рухи та ускладнювати огляд. Не беріть із собою важкі сумки з довгими ручками – через них можна втратити рівновагу. Найзручніший варіант в ожеледицю – сумка через плече, як у листоноші.
Читайте також: Декілька корисних порад, які допоможуть зберегти взуття
З 2025 року в Україні діють нові правила для отримувачів виплат за інвалідністю.
Громадяни, які належать до визначених категорій, можуть отримати квітневу гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору.…
6 квітня - Всесвітній день настільного тенісу, Всесвітній день фізичної активності, Глобальний тиждень здоровя підлітків.…
При розрахунку розміру пенсії беруть до уваги страховий стаж і розмір офіційної зарплати, з якої…
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…