Про це розповів ексміністр соціальної політики Андрій Рева у інтерв’ю «Фактам».
За його словами, цього року за нинішнього рівня цін на житлово-комунальні послуги фактичні бюджетні витрати на виплату субсидій населенню становлять 47 млрд гривень.
– Наступного року, коли ціни зростуть у рази, на ці виплати у бюджеті передбачено лише 38 млрд гривень. На 9 млрд грн менше, ніж у 2021 році. Неважко здогадатися, що єдиним способом забезпечити виплату субсидій у межах запланованих видатків буде радикальне скорочення кількості отримувачів, – сказав ексміністр.
У свою чергу Андрій Рева зазначив, що уряд України обіцяє переглянути цифру фінансування житлових субсидій, щоб не допустити зменшення кількості отримувачів субсидій.
Читайте також:
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.