Для вигонки використовують 4-річні кущі півонії. В кінці листопада – початку грудня рослини з грудкою землі висаджують в горщики з живильною сумішшю у співвідношенні: дернова земля (одна частина); перегній (одна частина); пісок (частина-півтори). При садінні потрібно дотримуватися правил: бутони росту повинні знаходитися на 2 см нижче поверхні землі. Оптимальна температура повітря в приміщенні – плюс 5° С.
У першій половині січня горщики переносять в тепле приміщення з температурою повітря плюс 18° Сі вологістю 90%. Протягом місяця варто застосовувати додаткове освітлення з 17 до 24 годин з розрахунку 100 Вт на квадратний метр площі.
Коли паростки досягнуть 10 см, рослини підгодовують комплексними органічними добривами. Кожні 10 днів додають мінеральну їжу (20-30 г суперфосфату і 15 г калійної солі на 10 л води).
Кущ півонії зазвичай цвіте близько 20 днів, а одна квітка – до 10 днів. Для продовження цвітіння горщики з квітами поміщають на північні вікна, а на ніч їх переміщують в приміщення з температурою до плюс 15° С.Щоб зрізані півонії довше радували око, стебла з квітками поміщають у воду і знову обрізають під водою приблизно на 2 см, залишаючи в тій же воді.
Читайте також:
23 травня в Україні відзначають День Героїв, День морської піхоти, Всесвітній день спортивної боротьби. Віряни…
Держава оплачує частину комуналки: розповідаємо, кому надають пільги і як їх отримати.
23 травня сухо та сонячно, крім одного регіону: дощитиме лише у західних областях.
Розумні годинники не тільки показують час, а й виконують безліч інших функцій, які роблять наше…
Що чекає на метеозалежних людей? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Досвідчені кухарі знають маленький секрет смачного плову. Щоб плов вийшов чудово ніжним та смачним, потрібно…