Так, у жовтні до України ввезли з-за кордону рекордну кількість сиру – 4,2 тис. тонн.
Собівартість імпортних сирів “Гауда” та “Ементаль” зросла. Втім, різниця з українським сиром не є істотною.
Основними постачальниками сиру в Україну стали: Польща (41%), Німеччина (14%) та Нідерланди (11%). Тим часом український сир везуть до Казахстану (70%) та Молдови (25%).
Українські сировари планують найближчим часом підняти ціни та скоротити акційні розпродажі, втрачаючи одночасно обсяги реалізації на користь продавців імпортного сиру.
Експерти вважають: незважаючи на високі ціни на вітчизняний та імпортний сир, торговці розраховують на традиційно хороший грудневий продаж напередодні свят.
В Україні протягом останніх п’яти місяців вартість молока зросла на 16%. Такий рівень цін на молоко-сировину значно перевищує середній показник країн ЄС. Наприклад, в Угорщині, Латвії, Словаччині та Польщі вартість не перевищує 32-33 євро за 100 кг. У нашій країні ціна на молоко у другій половині 2021 року істотно зросла: від 35 до 41 євро.
Читайте також:
З 2025 року в Україні діють нові правила для отримувачів виплат за інвалідністю.
Громадяни, які належать до визначених категорій, можуть отримати квітневу гуманітарну допомогу у вигляді продуктового набору.…
6 квітня - Всесвітній день настільного тенісу, Всесвітній день фізичної активності, Глобальний тиждень здоровя підлітків.…
При розрахунку розміру пенсії беруть до уваги страховий стаж і розмір офіційної зарплати, з якої…
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…