Історія проведення цього дня нерозривно пов’язана з датою 17 жовтня 1987 року. У той день більше сотень тисяч людей вийшли на площу Трокадеро в Парижі, де 1948 року була затверджена Загальна Декларація прав людини, вийшли, щоб вшанувати пам’ять жертв голоду, злиднів і насильства.
У той історичний день у столиці Франції був закладений великий пам’ятний камінь, на якому були викарбувані принципи, що підтримують права людини.
За аналогією з паризьким каменем багато країн почали відкривати такі ж меморіали. Один з таких каменів з’явився в саду Центральних установ Організації Об’єднаних Націй. Щорічно люди різного соціального статусу, кольору шкіри, національності, віросповідання беруть участь у церемонії, яку організовує Секретаріат ООН в Нью-Йорку.
22 грудня 1992 року Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію, в якій проголосила 17 жовтня Міжнародним Днем боротьби за ліквідацію злиднів і закликала всі країни приєднатися до проведення комплексних заходів, орієнтованих на підтримку людей, що опинилися за межею бідності.
Раніше опубліковано 2 жовтня: Міжнародний день ненасильства
Читайте також:
Україна відзначає Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана
1 жовтня: Міжнародний день музики
6 квітня святкує свій 55-й день народження Ірина Білик. Ім’я співачки стало символом нової вітчизняної…
Досвідчені овочівники розповіли, чим потрібно підживити кабачки та цукіні, щоб урожаю вистачило і для власного…
7 квітня очікується мокрий сніг у північних та місцями центральних областях, у західних - подекуди…
Чи варто турбуватися про здоров'я? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Яскравий та позитивний тиждень, особливо для тих, хто займається питаннями соціальної інтеграції, особистісного розвитку, професійної…
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…