Иллюстративное фото
За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 4 390 осіб. З них вакциновано першою дозою – 3 715 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 675 осіб.
Усього з початку кампанії з вакцинації проведено 2 086 492 щеплення. Вакциновано – 1 726 042 особи, з них отримали першу дозу – 1 726 040 людей, завершили вакцинацію (отримали дві дози) – 360 452 особи (із них 2 людини отримали першу дозу за кордоном).
За 20 червня 2021 року було зроблено на 21 213 щеплень менше, ніж за попередню добу. Вакцинацію здійснювали силами 56 мобільних бригад з імунізації, 185 пунктів щеплення та 24 центрів вакцинації населення.
Найбільшу кількість щеплень за 20 червня 2021 року було проведено у Луганській області – 740 щеплень, а за весь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 261 107 щеплень.
Розподіл проведених щеплень за регіонами за минулу добу виглядає так:
Полікарбонат — міцний матеріал, але навіть він потребує захисту від снігових навантажень, перепадів температур та…
В Україні змінили правила відновлення посвідчення УБД. Що потрібно знати?
У межах державної програми «Зимова підтримка» стартувало оформлення нових одноразових виплат у 6500 гривень. Хто…
Пенсійний експерт розповів, як зараховується страховий стаж для пенсії для колишніх військових. Що треба знати.
В Україні стартувала президентська програма «Зимова підтримка», за якою майже кожен громадянин може отримати разову…
Волоські горіхи — корисне і величне дерево, але не всі садівники знають про його приховану…