Комісія Управління з контролю за продуктами та ліками США (FDA) після вивчення багаторічних даних щодо ефективності популярних брендів, дійшла висновку, що фенілефрин – ключовий інгредієнт більшості пероральних протизастійних засобів, які продають без рецепта, не допомагає очистити ніс від закладеності та поліпшити дихання. Про це пише Daily Mail.
Раніше ми розповідали про те, що лікарі назвали головні відмінності грипу від коронавірусу.
На думку комісії FDA, під час перорального вживання препаратів кількість впливаючих речовин, які досягають носа, недостатня, щоб надати значущий ефект, оскільки більша їхня частина “губиться” на шляху від шлунка до носа. Рецензенти заявили, що у формі назального спрею фенілефрин дійсно працює, оскільки майже всі активні ліки “потрапляють туди, де це необхідно”.
Фенілефрин полегшує закладеність носа, тимчасово стискаючи крихітні кровоносні судини, розташовані всередині ніздрів, звільняючи більше місця для проходження повітря.
Як повідомив виданню один із членів комісії, докази були “вельми переконливими в тому, що фенілефрин неефективний під час перорального прийому”. Тому краще обирати назальну форму препарату, щоб очистити ніс і поліпшити дихання.
Назальні препарати, що містять фенілефрин:
Такі препарати зменшують виділення з носа та сприяють очищенню носових ходів, не порушуючи при цьому фізіологічних функцій миготливого епітелію й слизової оболонки носа.
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…
Річкова риба посідає важливе місце у раціоні українців. Найперша її перевага в доступності у свіжому…
Орхідеї - улюблені рослини багатьох, але не всі квітникарі знають, чи можна обприскувати орхідеї, чи…
22 листопада на території України очікується сніг, вітер, місцями дощі. На сході та півдні без…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
В останній місяць осені розпочинається Різдвяний піст. За новоюліанським календарем він триває з 15 листопада…