24-25 липня – можна посадити картоплю для отримання другого врожаю. Вдалі дні для посадки будь-яких квітів та живоплоту. Можна зайнятися обрізанням сухих і хворих гілок, формуванням крони дерев, збиранням урожаю на городі та в саду. А ось від пасинкування та щеплень краще відмовитися.
26-27 липня – вдалі дні для посіву зелені, базиліка, шпинату та щавлю, будь-яких кольорів. Можна збирати врожай, але не тривалого зберігання.
28-29 липня – буде вдалим посів багаторічної цибулі, редиски, огірків для дорощування в теплиці. Дуже добрі дні для приготування консервації та соку із зібраних фруктів та ягід. У ці дні можна збирати врожай для тривалого зберігання та заморожування. Не можна поливати рослини, пересаджувати і працювати з корінням.
30 липня – сприятливий день для посіву м’яти, цвітної капусти, броколі та кольрабі, багаторічних та ампельних квітів. Можна провести підживлення ділянки органічними та фосфорними препаратами. Зайнятися обрізанням вусів полуниці, збиранням урожаю картоплі, ягід та молодої кукурудзи. Намагайтеся цього дня не пошкоджувати коріння рослин, рани довго затягуватимуться.
Раніше ми розповідали, чому помідори виростають з білими та жорсткими прожилками всередині.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…