Як повідомляється на фейсбук-сторінці “Пенсійного кур’єра”, за результатами перевірок місця проживання внутрішньопереміщених осіб виплати їм державної допомоги можуть бути припинені.
Це відбувається, якщо людину не застали за зазначеним під час реєстрації як ВПО місцем проживання, а також вона не з’явилася протягом десяти календарних днів після цього до органів соціального захисту.
Однак, як запевнили фахівці Мінсоцполітики, такі виплати можна поновити. Міністр соціальної політики Оксана Жолнович пояснила, що це можливо у випадку, якщо людина має поважну причину для тривалої відсутності.
“У разі, якщо людина їздила кудись відпочивати або була, наприклад, у відрядженні, повертається пізніше, вона подає заяву – і виплати буде відновлено”, – підкреслила чиновниця.
Слід зазначити, що станом на 8 грудня на обліку ВПО перебувають 4886648 громадян. У тому числі 3539376 громадян перемістилися після 24 лютого 2022 року, з яких 2856232 – зареєструвалися вперше з дня повномасштабного вторгнення.
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…