Генератори купують як для побутового споживання, так і підприємці для роботи.
Справа в тому, що зберігати паливо без спеціальної ліцензії не можна, а експлуатація цих пристроїв на підприємствах потребує оформлення спеціальної документації. Навіть за умов воєнного стану забороняється суб’єктам господарювання зберігати пальне для особистих потреб без відповідної ліцензії. За це може бути призначено штраф у розмірі 500 тисяч гривень. До винятків належать:
Не потрібна ліцензія і тим, хто зберігає пальне виключно у споживчій тарі місткістю до 5 літрів. Також слід нагадати, що генератори не можна встановлювати всередині приміщення або на балконі. Цей пристрій потребує встановлення поза приміщенням. Відстань від генератора до приміщення має бути від 6 метрів. А зберігати запаси палива слід з відривом щонайменше 10 метрів від генератора. Крім того, забороняється підключати електрогенеруючий пристрій до електричної мережі. Експлуатований генератор має бути сертифікований в Україні.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про правила використання генератора.
Джерело: ТСН
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…
Багато господинь не люблять довго возитися на кухні, тому віддають перевагу простим рецептам. Пропонуємо найлегший…
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…