Як правило, гладіолус висаджують ближче до кінця травня, коли мине загроза поворотних заморозків. Перед посадкою цибулини необхідно акуратно звільнити від лушпиння та залишити у теплому світлому місці на пару тижнів.
За цей час цибулини мають прокинутися і почати проростати.
Але деякі квіткарі радять висаджувати цибулини під зиму. Проте важливо їх добре утеплити та поглибити, тому що вони бояться морозів.
Виявляється, що гладіолуси, посаджені в кінці жовтня на глибину 15-20 см і вкриті сухим листям або соломою шаром 5-8 см, зацвітають на тиждень раніше, квіткові стрілки у них міцніші.
Запам’ятайте, що гладіолуси висаджують щороку в іншому місці. Також не варто забувати про сусідство на грядках. Так, не можна саджати їх у тісній близькості з геранню, петунню, братками, астрами, ліліями та флоксами, а також дельфініумами.
Намагайтеся уникати посадки гладіолусів у безпосередній близькості або в тому ж ґрунті, де торік росли полуниця, квасоля чи горох, буряк чи гарбуз, помідори та огірки.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як правильно сформувати персик для одержання високих урожаїв.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…