Зберігати часник можна у пластикових контейнерах для зберігання харчових продуктів з кришками, які мають вентиляційні отвори. Також підійдуть картонні коробки чи скляні банки. Тільки не слід закривати пластиковими кришками, потрібно просто прикрити папером або тканиною. Банки або контейнери поставте в темне та прохолодне місце, наприклад, тамбур або просто на нижню полицю шафи. Часник у таких умовах добре зберігається до самого літа. Зберігати часник можна і в овочевому ящику холодильника. Щоправда, цей спосіб дозволяє зберегти гарну якість лише до кінця зими.
Старовинний спосіб зберігання – «кісички». У цьому випадку листя не обрізають, а використовують для плетіння. Такі «косички», або навіть «віночки», можуть стати прикрасою інтер’єру кухні. Однак термін зберігання у цьому випадку буде приблизно до святкування Нового року.
Добре зарекомендувало себе зберігання в парафіні. Цей оригінальний спосіб дозволяє зберегти головки за рахунок тонкої плівки парафіну, яка оберігає від висихання та проростання часнику. Парафін потрібно розплавити і опустити на кілька секунд голівку часнику, притримуючи її за стебло. Плівка дуже швидко висихає, і часник можна скласти у коробки. Зберігати у темному місці за кімнатної температури. Зверніть увагу, що часник буває озимий та ярий. Озимий часник висаджують пізньої осені, а ярий навесні. Так ось, вважається, що ярий часник, незважаючи на дрібні головки, довше і краще зберігається.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, коли саджати озимий часник.
У якому віці можна буде вийти на пенсію наступного року і який стаж потрібно мати.
Сучасні туалетні системи із пластику стають незамінним рішенням для заміських будинків та дачних ділянок, де…
Уряд вирішив підвищити фінансову допомогу сім'ям загиблих захисників.
Стало відомо, якими погодними умовами будуть у перший зимовий місяць. Чого чекати.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.