Про це пише РБК-Україна.
Уникайте каменеутворюючих продуктів: буряк, шоколад, шпинат, ревінь, чай і більшість горіхів багаті на оксалати, які можуть сприяти утворенню каменів у нирках.
Пийте багато води: додаткове вживання води розчиняє в сечі речовини, що призводять до утворення каменів. Намагайтеся пити достатньо рідини, щоб виділяти 2 літри сечі на день, що становить приблизно вісім стандартних чашок.
Можна додати деякі цитрусові напої, наприклад, лимонад та апельсиновий сік. Цитрат у цих напоях допомагає блокувати камнеутворення.
Їжте продукти, багаті на кальцій: харчовий кальцій зв’язується з оксалатом у кишечнику і тим самим знижує кількість оксалату, яке всмоктується в кровотік і потім виводиться нирками. Це знижує концентрацію речовини у сечі.
Зменште рівень солі: дієта з високим вмістом натрію хлору (звичайної солі) може спричинити утворення каменів у нирках, оскільки збільшує кількість кальцію в сечі. Це також буде корисно для кров’яного тиску та серця.
Обмежте тваринний білок: вживання занадто великої кількості тваринного білка, такого як червоне м’ясо, птах, яйця та морепродукти, підвищує рівень сечової кислоти і може призвести до утворення каменів у нирках.
Піжама – домашній одяг для сну та відпочинку, який характеризується комфортом носіння та м'якістю тканини.…
Після переходу на новоюліанський календар дата Дня святого Миколая змінилася. Православна церква України з минулого…
Чи буде в суботу тепло, чи готуватись до дощів і снігу? Що кажуть синоптики.
Чи буде геомагнітна активність підвищена цього вікенду? Які прогнози роблять експерти?
Подбайте, щоб виноград легко переніс зиму і порадував вас хорошим урожаєм наступного року.
Дуже смачний десерт за рекордно короткий час – ви будете у захваті від цього рецепту.