Ветеринар та зоопсихолог Лідія Лободіна стверджує, що так годувати тварин не можна.
Корми для кішок калорійніші, ніж для собак. Кішки потребують більшої кількості білків та жирів. Якщо собак годувати котячим кормом, це може викликати панкреатит, ниркову та печінкову недостатність.
Корм для собак містить більше овочів, ніж корм для кішок, тому що собаки, на відміну від кішок, можуть отримувати енергію з вуглеводів, а кішки – ні.
У собачий корм додають бета-каротин (органічна речовина міститься в грибах, рослинах та фруктах), щоб у кишечнику ферменти розщеплювали рослинні елементи. У котячі корми відразу додають вітамін А, тому що котячий метаболізм на таке не здатний.
У котячих кормах є вітамін ніацин – вітамін групи В. Він необхідний для шкіри та хутра. Кішки, на відміну від собак, не можуть перетворювати амінокислоту триптофан на ніацин, тому мають отримувати його з м’ясом або рибою.
У котячі корм додають арахідонову кислоту – це незамінна жирна кислота, яку організм кішки не може синтезувати. У собак із цим проблем немає.
Ще одна проблема кішок – таурин. Цю речовину для здоров’я кішок додають у корм, щоб нормально працювали серце, сітківка, репродуктивна та жовчна системи. Собаки здатні виробляти таурин самостійно.
У котячому кормі значно менше цинку, вітаміну Е, натрію та калію. Нестача натрію у собак викликає порушення серця, нирок, травного тракту, а калію – проблеми з артеріальним тиском, серцем, м’язами, кишечником.
У складі котячої їжі багато йоду та фосфору. У собаки при надлишку йоду можуть бути проблеми з щитовидною залозою, нирками, серцем, дихальною системою, шкірою, а фосфору – сечокам’яна хвороба, порушення в роботі кишечника, печінки, ламкість кісток.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…