Про це повідомляє МОЗ у своєму Telegram.
“Дзвонити на номер 103 слід за невідкладних станів і загрозливих для життя і здоров’я людини і можуть призвести до різкого погіршення стану у разі ненадання екстреної медичної допомоги. Про це можуть свідчити проблеми з диханням або його відсутність, критичні кровотечі”, – йдеться у повідомленні.
Диспетчер “швидкої” спілкується з абонентом та приймає рішення про подальші дії. Якщо є підходящі підстави, він спрямовує бригаду до пацієнта. Якщо таких підстав немає, то консультація може бути надана по телефону.
Рішення про необхідність госпіталізації приймає лікар бригади “швидкої” на основі наявного симптомокомплексу конкретного пацієнта.
Наголошується, що бойові дії ускладнюють роботу бригад екстреної медичної допомоги. Наприклад, під час оголошення повітряної тривоги можлива затримка при виїзді бригад.
Крім того, в умовах активних бойових дій швидка може не виїхати на виклик. Йдеться про так звану “червону зону”, коли можливість надати медичну допомогу відсутня через інтенсивні обстріли.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…