Негативна тенденція помітна у багатьох країнах, зокрема європейських. Проблему спровокували кілька факторів.
Порівняно з попереднім роком виробництво молока в листопаді знизилося на 0,4% у Сполучених Штатах, на 1,5% у Новій Зеландії та на 0,8% в Австралії. Виробництво також залишається низьким у найбільших молочних країнах Європи, пише MilkUA.info.
Виробництво у Німеччині впало на 2,9% порівняно з минулим роком, у Франції – на 2,6%, у Великій Британії – на 2% та у Нідерландах – на 4%.
Аргентина є єдиним великим експортером молочної продукції, де виробництво молока зросло. Виробництво молока в Аргентині у листопаді зросло на 4,5% порівняно з попереднім роком. Але рекорд Південної Америки може опинитися під загрозою через зростання витрат та несприятливу погоду в Аргентині та Уругваї.
Найбільші експортери молочної продукції скорочують постачання з вересня, і це надзвичайно рідкісний глобальний дефіцит.
Різке підвищення ціни на останніх торгах у січні призведе до відновлення виробництва молока, оскільки виробники у всьому світі реагують на вищі ціни. Але найближчим часом ринок не очікує надлишку молока.
та приведе до контролю виробництво олії та сухого молока.
Виробники молока у традиційно молочних європейських країнах за віком вибувають із бізнесу, а оскільки уряд посилає чіткі сигнали про те, що воно готове задушити комерцію, щоб виконати свої екологічні зобов’язання, стає дедалі менше молодих фермерів, які можуть їх замінити. Поголів’я корів у ЄС зменшується. Про це йдеться у огляді ринку торгової компанії Т.С. Jacoby & С.
Тим часом брак робочої сили, дорогі сировинні ресурси та волога погода негативно вплинули на надої в Австралії та Новій Зеландії, і пройде кілька місяців, перш ніж настане новий сезон отелів та виробники зможуть збільшити свої стада, щоб скористатися рекордно високими цінами на молоко.
І навіть у разі високих цін посилення екологічних обмежень може обмежити зростання виробництва молока у Новій Зеландії.
Джерело: agroter
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…