Субота, 22 Січня, 2022
ГоловнаНовиниПотужна триденна магнітна буря наближається до Землі

Потужна триденна магнітна буря наближається до Землі

Этот материал также доступен на русском языке
Потужна магнітна буря наближається до Землі, її відчують навіть здорові люди.

До планети Земля наближається потужна і тривала магнітна буря, яка загрожує погіршенням самопочуття метеочутливим та цілком здоровим молодим людям. Метеорологи назвали дати магнітного шторму, коли потрібно особливо старанно дбати про здоров’я.

Магнітна буря досягне Землі у суботу, 15 січня 2022 року. Особливо потужні геомагнітні обурення будуть у неділю, 16 січня, в цей день людям, які страждають на метеозалежність, а також серцево-судинні захворювання та розлади нервової системи, слід бути особливо обережними.

Тримайте під рукою всі необхідні лікарські препарати, більше гуляйте на свіжому повітрі та уникайте фізичної та емоційної напруги.

За даними Центру прогнозу космічної погоди, коливання магнітного поля в неділю, 16 січня, досягнуть свого піку, починаючи з 17 січня, геомагнітний сплеск поступово піде на спад.

У періоди магнітних бур навіть у здорових та молодих людей можливі проблеми зі сном, апатія, загальна слабкість та дратівливість, головний біль.

Медики рекомендують виключити фізичні та розумові навантаження, більше відпочивати, замість чаю та кави краще пити воду чи трав’яні настої. З меню бажано прибрати важку та жирну їжу, замінивши її овочами та фруктами.

Читайте також: Магнітні бурі у січні 2022 року

Джерело: Today.ua

Нове на сайті