Четвер, 27 Січня, 2022
ГоловнаЗдоров'яШтам коронавірусу "Омікрон": визначено нехарактерний симптом

Штам коронавірусу “Омікрон”: визначено нехарактерний симптом

Этот материал также доступен на русском языке
Лікарі Великобританії, уважно вивчивши медичні історії пацієнтів з Южної Африки, які перенесли новий варіант коронавірусу "Омікрон", прийшли до висновку, що крім вже відомих характерних симптомів цієї інфекції, таких як: біль у горлі, закладеність носа, сухий кашель і м'язовий біль, особливо в попереку, є ще один.

Мова йде про нічний параліч. Варіант коронавірусу “Омікрон”, який зараз домінує в Англії, має ознаки і характеристики, які відрізняють його від попередніх варіантів, включаючи штам “Дельту”.

Що таке нічний параліч і чому він виникає при коронавірусі?

Як визначено Національною службою охорони здоров’я Великобританії (NHS), сонний параліч – це коли ви не можете рухатися або говорити, коли прокидаєтеся або засинаєте. Це може бути страшно, але нешкідливо, і у більшості людей сонний параліч виникає лише один або два рази на все життя.

Цей симптом може бути страшним, тому що люди не можуть рухатися, говорити або відкривати очі. Людину охопив страх або відчуття, що хтось штовхає її. Це може тривати до кількох хвилин за один раз.

Незрозуміло, чому виникає сонний параліч або чому він може бути більш імовірним у людини з Covid-19, але це, безумовно, пов’язано зі стресом і тривогою, посттравматичним стресовим розладом або безсонням.

“Цілком імовірно, що випадки підсилення сонного паралічу пов’язані зі стресом, викликаним великими змінами в нашому житті, з невизначеністю і тривогою, з якими ми стикаємося і які впливають на нашу систему сну”, – зазначає експертка з терапії сну Кет Ледерле.

Читайте також:

Джерело: fakty.com.ua

Нове на сайті