П’ятниця, 21 Січня, 2022
ГоловнаДомашня енциклопедіяМедики назвали найнебезпечніші продукти на новорічному столі

Медики назвали найнебезпечніші продукти на новорічному столі

Этот материал также доступен на русском языке
Якщо ви вже точно знаєте, що буде на вашому новорічному столі, уважно перегляньте святкове меню ще раз. Лікарі попереджають, що деякі страви можуть бути небезпечними.

Шпроти

Під шпротами може ховатися звичайна тюлька, салака та інша дрібна риба. Цей продукт є поєднанням термічної обробки і обробки його деревним димом. Шпроти можуть містити бензапірен, один з найнебезпечніших канцерогенів, які можуть накопичуватися в організмі. Крім того, вони ще дуже калорійні: 363 ккал на 100 грамів, жир – 32,4, а білки – 17,4.

Лікарі радять уникати цієї риби, так як вона ще дуже солона. А надлишок може викликати не тільки підвищення тиску, але навіть привести до гіпертонічного кризу, інсульту або інфаркту.

Маринади

Не їжте продукти, що містять цукор, спеції, оцет, вино. Тому, якщо доводиться вибирати між маринованими і солоними стравами, останні будуть кращими для організму.

Газовані напої

У них міститься багато барвників і цукру, тому краще замінити їх фруктовим напоєм, компотом або пряним чаєм.

Майонез

Майонез містить багато шкідливих речовин, які негативно впливають на наше здоров’я. Тому лікарі рекомендують зменшити кількість страв на столі, пов’язаних з майонезом, наприклад, «Шуба», «Олів’є», «Мімоза» та інші.

Солодощі

Щоб не скаржитися на проблеми зі шлунком і зубний біль, необхідно замінити ці транс-жири і цукор фруктами, адже вітамінний заряд точно ніколи не зашкодить.

Читайте також:

Джерело: meta.ua

Нове на сайті