Для вигонки використовують 4-річні кущі півонії. В кінці листопада – початку грудня рослини з грудкою землі висаджують в горщики з живильною сумішшю у співвідношенні: дернова земля (одна частина); перегній (одна частина); пісок (частина-півтори). При садінні потрібно дотримуватися правил: бутони росту повинні знаходитися на 2 см нижче поверхні землі. Оптимальна температура повітря в приміщенні – плюс 5° С.
У першій половині січня горщики переносять в тепле приміщення з температурою повітря плюс 18° Сі вологістю 90%. Протягом місяця варто застосовувати додаткове освітлення з 17 до 24 годин з розрахунку 100 Вт на квадратний метр площі.
Коли паростки досягнуть 10 см, рослини підгодовують комплексними органічними добривами. Кожні 10 днів додають мінеральну їжу (20-30 г суперфосфату і 15 г калійної солі на 10 л води).
Кущ півонії зазвичай цвіте близько 20 днів, а одна квітка – до 10 днів. Для продовження цвітіння горщики з квітами поміщають на північні вікна, а на ніч їх переміщують в приміщення з температурою до плюс 15° С.Щоб зрізані півонії довше радували око, стебла з квітками поміщають у воду і знову обрізають під водою приблизно на 2 см, залишаючи в тій же воді.
Читайте також:
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…