Понеділок, 24 Січня, 2022
ГоловнаНовиниМарина Лазебна назвала випадки, коли безробітні та іноземці можуть розраховувати на субсидію

Марина Лазебна назвала випадки, коли безробітні та іноземці можуть розраховувати на субсидію

Этот материал также доступен на русском языке
Міністерка соціальної політики Марина Лазебна пояснила, чи мають право безробітні та іноземці претендувати на житлову субсидію. Ціни на комунальні послуги постійно зростають, і не у всіх є можливість сплачувати рахунки у повному обсязі.

Субсидія для іноземців та осіб без громадянства

– Кожен, хто живе в Україні і з об’єктивних причин не має достатнього доходу для самостійної оплати житлово-комунальних послуг, має право звернутися по субсидію. Дах над головою, світло, вода, тепло – це основні речі, необхідні людині для життя. Тому ми хочемо і можемо допомогти всім, хто справді потребує, – зазначила Марина Лазебна.

За словами міністерки, не тільки громадяни України можуть претендувати на субсидію. Це також можуть зробити іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України.

Як отримати допомогу на оплату комунальних послуг безробітному?

В Україні понад 300 тисяч безробітних, вони також можуть розраховувати на субсидію, але не всі отримають допомогу від держави.

Як пояснила Марина Лазебна, все залежить від причин безробіття. Якщо працездатна людина віком від 18 років просто не хоче шукати роботу, вчитися або працювати, то, звичайно, суспільство не буде платити за неї комунальні послуги.

– Але субсидію може отримати людина, яка не працює за життєвими обставинами. Наприклад, якщо людина шукає роботу і перебуває на обліку в центрі зайнятості, якщо вона не працює через хворобу або доглядає за новонародженою або нещодавно усиновленою дитиною та в інших подібних випадках. Ми розуміємо, що субсидія – це дуже індивідуальна справа, є різні життєві ситуації, а тому для призначення субсидій ми їх врахували, – резюмувала міністерка соціальної політики.

Читайте також:

Джерело: fakty.ua

Нове на сайті