Понеділок, 17 Січня, 2022
ГоловнаНовиниЯку субсидію дадуть у «червоній» зоні?

Яку субсидію дадуть у «червоній» зоні?

Этот материал также доступен на русском языке
Споживачі отримують субсидію на оплату обсягу комунальних послуг, який не перевищує соціальних нормативів. У тих регіонах, де було запроваджено «червоний» рівень карантину, ці нормативи збільшили на 50%.

Йдеться про соціальні нормативи на оплату води та каналізації, електроенергії та природного газу для приготування їжі та підігріву води. Нормативи даються на весь місяць, незалежно від кількості днів дії карантину «червоного» рівня цього місяця.

ДЕЯКІ СТАНДАРТНІ СОЦНОРМАТИВИ, які мають бути збільшені на 50%:

– холодна вода – 2 куб. м на одну особу на місяць (за наявності гарячої води) та 3,6 куб. м на людину на місяць (за відсутності гарячої води);

– гаряча вода – 1,6 куб. м на людину на місяць;

– водовідведення (каналізація) – 3,6 куб. м на людину на місяць;

– газ – 3,3 куб. м на особу на місяць (за наявності газплити та централізованого гарячого водопостачання); 5,4 куб. м на особу на місяць (за наявності газплити та відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача); 10,5 куб. м на особу на місяць (за наявності газової плити та газового водонагрівача);

електроенергія в житлових приміщеннях (будинках) – 70 кВт/год. на місяць на домогосподарство з однієї особи та додатково 30 кВт/год. на місяць на кожного іншого члена домогосподарства, але не більше 190 кВт/год. на місяць.

ВАЖЛИВО!

Щойно регіон вийде з «червоної» зони, норму знизять.

Читайте також:

Нове на сайті