Вівторок, 25 Січня, 2022
ГоловнаЗдоров'яКалендар стрижок на грудень

Календар стрижок на грудень

Этот материал также доступен на русском языке
Вибравши сприятливий день для стрижки, ви збережете свої позитивні сили і позбавитеся всього негативного, здобудете гармонію з собою та зовнішнім світом.

Місячний календар заснований на трьох складових: місячна фаза (молодик, повня, місяць, що зростає або спадає), знак Зодіаку, місячна доба. Ці три фактори впливають на здоров’я та ріст волосся.

Зростаючий місяць

Зазначимо, що зростаючий місяць у грудні – з 5 по 18 грудня 2021 року. Стрижка на зростаючий місяць прискорить ріст волосся.

Старий місяць

Місяць з 20 по 31 грудня 2021 року. Стрижка у цей період уповільнить ріст волосся і довше збереже форму зачіски.

Сприятливі дні

Сприятливі дні для стрижки у грудні 2021 року: 6, 7, 9, 14-16, 18, 22, 25 грудня. Саме в ці дні будь-які види стрижок вийдуть дуже вдалими, підуть на користь здоров’ю волосся і принесуть гарний настрій. Стрижка в ці дні зміцнить волосся, прискорить його ріст і подарує приплив позитивної енергії в житті.

Несприятливі дні

Навіть ті, хто скептично ставиться до пророцтв місячного календаря, не раз помічали, що стрижка, зроблена в несприятливі дні циклу, виходить не такою вдалою, а фарбування тримається набагато менше. Тож 12 грудня не варто відвідувати салони краси. Але маніпуляції з волоссям не обмежуються їх укороченням! Найсильніший вплив на фарбування волосся має положення місяця у знаку Зодіаку. Позитивний вплив спостерігається з боку Козерога, Тельця, Лева та Діви, а також Стрільця. Несприятливі знаки: Водолій, Овен, Рак, Риби.

Сприятливі дні для фарбування волосся

Сприятливі дні для фарбування волосся у грудні 2021 року: 8, 14-16, 25, 30 та 31 числа. З 5 по 18 грудня 2021 року триватиме фаза зростання місяця. У ці дні нігті відростають набагато швидше. Майстри рекомендують підпилювати і обрізати хворі частини нігтів. Якщо вони шаруються або ламаються, то при зростаючому місяці їх краще позбутися, тоді на їх місці швидко відросте здорова і міцна нігтьова пластина. Такі знаки Зодіаку, як Козеріг, Лев, Діва, Водолій, впливають на процедуру манікюру позитивно. Протипоказані будь-які маніпуляції з нігтями, якщо місяць перебуває у таких зодіакальних знаках: Близнюки, Рак, Риби. Інші дні є нейтральними, вони годяться для оздоровлення нігтів або легкого догляду.

Раніше опубліковано: Як правильно доглядати волосся в літньому віці?

Нове на сайті