За словами Миколи Гордійчука, на півночі, у регіонах, де зосереджено вирощування середньопізніх та пізніх сортів, довго стояла спека та не було опадів або їх було критично мало. На заході України ситуація краща, але в решті регіонів поки що картина досить сумна.
– Буде багато дрібних та нетоварних бульб. За ранніми сортами, які люблять вирощувати на півдні, своя специфіка сезону. Південь щедро поливало дощами, тож тут на посівах картоплі були проблеми із хворобами. Багато уражених бульб, грибних хвороб та бактеріозів. Після викопування вони швидко псуються, тож фермери намагаються швидко збути некондиційний товар і, відповідно, скидають ціну, – пояснив експерт.
Так триватиме, аж поки з ринку зникне неякісний товар.
Микола Гордійчук вважає, що ціна стабілізується вже цього місяця, але низькою вона точно не буде. У багатьох областях зібрали неякісний урожай, а кондиційної картоплі не так багато, щоб забезпечити всю країну «другим хлібом».
Читайте також:
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…