П’ятниця, 3 Грудня, 2021
ГоловнаНовиниНазвано категорії субсидіантів, яким збільшать допомогу до 2500 гривень

Названо категорії субсидіантів, яким збільшать допомогу до 2500 гривень

Этот материал также доступен на русском языке
Жителі кількох прифронтових населених пунктів зможуть отримати підвищений розмір субсидії на опалення, оскільки зараз вони змушені опалювати своє житло електроенергією.

Про це в інтерв’ю телеканалу “Дом” повідомила віце-прем’єр-міністр – міністр реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук.

– Є населені пункти, що знаходяться поблизу лінії розмежування. І вони через агресію Російської Федерації втратили можливість отримувати тепло через газопроводи, бо неможливо під обстрілом проводити ремонтні роботи. Нас попросили допомогти, щоб домогосподарства, які забезпечують теплом своє житло електроенергією, мали можливість не платити за високим тарифом. Тобто вище за 90 коп., — описала ситуацію міністр.

Для вирішення цієї проблеми вона звернулася до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та міністра соціальної політики Марини Лазебної.

– Як правильно вирішити це питання, щоб люди отримали допомогу зараз? Тобто не за півроку, не за рік, а зараз. Тому що платіжки надходять зараз. Дякую міністру соціальної політики Марині Лазебній, дякую прем’єру, які одразу ж дали правильне рішення. А саме — це проект ухвали (який, я сподіваюся, вже наступного тижня стане ухвалою) про те, щоб збільшити розмір субсидії для мешканців цих населених пунктів, — сказала Ірина Верещук.

І якщо зараз жителі прифронтових районів отримують субсидію у розмірі 700-1000 грн., то тепер вони отримуватимуть понад 2,5 тис. грн., оскільки обігрівання житла йде через електроенергію, а інших джерел тепла люди не мають.

Допомогу нададуть десяткам тисяч домогосподарств. На цю мету потрібно буде близько 70-80 млн грн на місяць.

Читайте також:

Нове на сайті