Субота, 4 Грудня, 2021
ГоловнаДозвілляПрикмети на щасливе життя: що не можна давати в борг?

Прикмети на щасливе життя: що не можна давати в борг?

Этот материал также доступен на русском языке
Найбільша кількість прикмет пов'язана з позичанням грошей. Напевно, багато хто чув, що не можна давати гроші в борг після заходу сонця або в понеділок.

Але є речі і предмети побуту, які взагалі не можна позичати. Про них і поговоримо.

Оздоби

В жодному разі не можна позичати каблучки, сережки, ланцюжки. Коштовне каміння та метал вбирають у себе енергетику свого господаря. Ось чому старовинні оздоби часто залучають різні негаразди, проблеми нового господаря.

Посуд

Якщо хочете зберегти сімейне щастя, не давайте в борг ані чашки, ані ложки, ані каструлі. Посуд може нести разом з собою енергетику дому, в якому він перебуває. В результаті власна енергетика житла буде порушена.

Віник

Віник теж овіяний численними міфами й забобонами. Так, не можна тримати в домі відразу кілька віників, можуть виникнути фінансові труднощі. І давати в борг віник теж не можна: віддасте все хороше з дому.

Сіль

У солі є енергетична пам’ять. Саме так вважають екстрасенси. Вона вбирає в себе енергетику людини, в домі якої знаходиться. В борг давати її забороняється, але якщо за символічну плату, то можна. При цьому з рук у руки давати сіль не можна. Можна поставити просто на стіл, і нехай той, хто просить, візьме її.

Хліб

Позичати хліб можна, але віддавати останній шматочок – ні. Хліб забороняється давати через поріг або ввечері, після заходу сонця.

Читайте також:

Нове на сайті