Вівторок, 21 Вересня, 2021
ГоловнаДомашня енциклопедіяЯк правильно ходити до супермаркету

Як правильно ходити до супермаркету

Часто, потрапивши до супермаркету, ми купуємо багато зайвого або, навпаки, забуваємо про найголовніші продукти й засоби, що нам потрібні.

СПЛАНУЙТЕ МЕНЮ НА ТИЖДЕНЬ І СКЛАДІТЬ СПИСОК. Запишіть перелік продуктів, які треба купити. Ви зможете за один раз купити дійсно все, що потрібно, і зайвий раз не витрачати гроші і час на походи до магазину.

СЛІДКУЙТЕ ЗА ЗНИЖКАМИ І АКЦІЯМИ. У багатьох магазинах є друковані брошури з цінами на наступний тиждень. У них часто публікують акції і знижки на товари. Також за ними можна спостерігати на сайті супермаркету. Також завжди перевіряйте умови акцій і знижок у консультанта.

ЗВАЖУЙТЕ ОВОЧІ ТА ФРУКТИ САМІ. У розфасованому пакеті можуть опинитися зіпсовані продукти, і за ціною вони вийдуть дорожчими. Запаковані фрукти і овочі псуються швидше.

ПЕРЕВІРТЕ ЧЕК. Деякі товари можуть пробитися два рази, деякі – виявитися не за тією ціною, на яку ви розраховували, а акція може виявитися зовсім недійсною.

Запам’ятайте! Завжди читайте етикетки, звертайте увагу на термін придатності, дату виготовлення, умови зберігання і склад продукту. І до речі, обов’язково поїжте перед походом до крамниці. Вчені навіть підрахували, що якщо «гуляти» голодним, то можна накупити на 64% продуктів більше, ніж необхідно.

Нагадаємо, раніше ми розповідали, як вибрати ідеальний кавун.

Нове на сайті