Понеділок, 27 Травня, 2024
ГоловнаДачаЯгоди аґрусу будуть великими і соковитим: просто внесіть це добриво в травні

Ягоди аґрусу будуть великими і соковитим: просто внесіть це добриво в травні

Этот материал также доступен на русском языке
Яке добриво варто внести під кущі аґрусу, щоб отримати добрий урожай великих ягід.

Кущі аґрусу можна зустріти практично на кожному городі, але далеко не всі городники знають, як правильно його доглядати, щоб отримати хороший урожай.

Для цього потрібно дотримуватись кількох простих правил.

Раніше ми розповідали, які п’ять основних помилок дачники припускаються в догляді за малиною.

Аґрус — сонцелюбна рослина, тому він буде добре рости на захищеному від вітру ділянці. Для цього куща підходять суглинки, слабокислі та глинисті ґрунти. При цьому не потрібно забувати вносити в них добрива й за необхідності розкислювати за допомогою доломітового борошна або вапна — на квадратний метр потрібно по 250 г продукту.

Доглядати аґрус потрібно почати у квітні — з обприскування його окропом для запобігання активізації небезпечних для рослини комах.

У квітні також два рази на тиждень проводять поливання теплою відстояною водою в добре розпушений ґрунт. Тоді ж проводять підживлення та вносять добрива.

Досвідчені городники радять вносити добриво в березні або квітні до розпускання нирок: як добрива використовують компост або перепрілий гній, розсипаючи їх на підталу землю.

Підживлення аґрусу у травні

У травні потрібно провести друге підживлення аґрусу — перед початком цвітіння. Для другого підживлення також може стати в пригоді компост і перепрілий гній: їх потрібно вносити в розрахунку по 5 кг під кожен кущ.

Також деякі городники радять використовувати замість гною добриво під назвою “Азофоска”. Це добриво містить азот, фосфор і калій у рівних частках, необхідні для зростання великих ягід аґрусу. Під дорослий кущ потрібно покласти 100-150 г “Азафоски”, рівномірно розподілити добриво по всьому ґрунту, а потім закласти його в ґрунт. Таке підживлення потрібно зробити лише один раз.

Вас також можуть зацікавити новини:

Ощадбанк запроваджує обов’язкову ідентифікацію для пенсіонерів — кого це торкнеться

Як збільшити пенсію: чи є сенс переходити на інший вид виплат чи подавати до суду (відео)

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні