Підтримці імунітету в будь-який період, а взимку тим більше допомагає просте дотримання звичайних рекомендацій: здорове харчування, фізична активність, здоровий сон, дотримання гігієни, прийом вітамінів і уникнення стресу.
Протистояти застудам допоможе вітамінна паста.
500 г натурального травневого меду змішайте з подрібненою на м’ясорубці 1 склянкою волоських і 1 склянкою лісових ядер горіхів (фундук), 100 г родзинок, 100 г кураги і 2 лимонами (зі шкіркою, але без кісточок, попередньо ошпарених окропом). Вийде поживна і дуже смачна паста. Приймати по 1 столовій ложці на день для дорослих і по 1 десертній ложці для дітей.
Якщо у вас сів голос, треба 100 г натертої моркви закип’ятити в половині літра молока, процідити, пити маленькими ковтками і полоскати цим відваром, поки не пройде.
Майте на увазі, що при захворюванні на грип, крім основного лікування, яке повинен призначати лікар, важливо також проводити дезінтоксикацію організму. Для цього потрібно приймати лужну воду без цукру та газів. Рекомендований об’єм на добу – 1,5 літра.
Введіть у свій раціон сире насіння соняшника, і ви отримаєте корисну, багату на поживні речовини, їжу.
Спробуйте подрібнити чашку насіння у кухонному комбайні з невеликою кількістю часнику, лимонного соку та свіжих трав. У вас вийде чудовий горіховий спред або соус, який може допомогти зміцнити вашу імунну систему і зарядити тіло енергією. Намагайтеся вживати 50 г насіння соняшнику кілька разів на тиждень.
Додайте скибочку лимона в питну воду і ви отримаєте напій, який не тільки освіжає, але й має безліч переваг для здоров’я. Лимони дуже корисні і вважаються одним із найефективніших засобів детоксикації (виведення токсинів), що робить їх чудовим доповненням до дієти.
При бронхіті рекомендується пити чай. Візьміть корінь алтею – 2 частини, корінь солодки – 2 частини, плоди фенхелю – 1 частину. Столову ложку суміші заварити 2 склянками окропу, настоювати 20 хвилин, процідити. Пити по 1/2 склянки 3 рази на день до їди.
Майте на увазі, споживання продуктів, багатих на магній, сприятливо позначається на тонусі судин і на стані нервової системи в цілому.
Щоб організму вистачало магнію, необхідно ввести в щоденний раціон вівсянку, зернові, пшоно, бобові, горіхи, овочі (особливо зеленого кольору), моркву, буряк, червоний перець, морську капусту, чорну смородину.
Читайте також:
Чистота в санвузлі важлива не лише для утримання гігієни в будинку, а й для здоров'я…
Є прості способи, які допоможуть почистити килим у домашніх умовах, при цьому знімати його або…
На підвіконнях більшості будинків можна побачити безліч видів рослин, які створюють затишну атмосферу та радують…
5 грудня очікується невеликий дощ у Криму, на решті території країни без опадів
Чи будуть цього дня геомагнітні хвилювання?
Українська жіноча хустка в нашій культурі має символічне значення та вважається оберегом. Навіть існує неофіційне…