П’ятниця, 12 Липня, 2024
ГоловнаРізнеДодатковий дохід в Інтернеті: варіанти та ризики

Додатковий дохід в Інтернеті: варіанти та ризики

Этот материал также доступен на русском языке
Багатьох українців сьогодні цікавить можливість заробітку в інтернеті. Хтось хоче за допомогою додаткового доходу накопичити на дорогу покупку, комусь просто необхідний заробіток онлайн. Яку б мету ви не мали, заробити гроші в інтернеті цілком можливо. Потрібно лише визначитися з кількістю вільного часу та видом діяльності.

З чого розпочати пошуки роботи в Інтернеті?

Організувати заробіток онлайн цілком реально, але для початку потрібно:

 • Скласти список того, чим ви хотіли б займатися. При складанні списку необхідно відзначити свої сильні сторони, враховувати освіту, а також додаткові навички та вміння.
 • Ознайомитись з онлайн-платформами, які пропонують заробіток в інтернеті.
 • Організувати робочий простір. Перше, що обов’язково потрібно для роботи, це комп’ютер або ноутбук, а також постійний доступ до інтернету.

Дуже зручно шукати заробіток в інтернеті на спеціальних платформах, які пропонують партнерські програми. На цих платформах можна ознайомитися з відгуками людей, які вже встигли заробити гроші, співпрацюючи з тією чи іншою онлайн-платформою. На цих спеціальних платформах розміщується унікальний рейтинг партнерок, побудований виключно на відгуках клієнтів. Тому вибрати для роботи найвигідніші умови не представить особливих труднощів.

Також серед заробітків, які мають в інтернеті великий попит, можна виділити:

 1. Набір тексту. Для цього потрібно набирати текст зі сканів чи старих документів. Також позаштатних співробітників для набору текстів шукають книжкові видавництва. У такому разі потрібно набрати текст рукопису та надіслати у видавництво готовий файл для верстки.
 2. Транскрибування тексту. Цей вид діяльності передбачає переклад тексту з аудіо- або відеоформату до текстового.
 3. Заробіток на творчості в Інтернеті. Якщо ви майстерно володієте будь-яким видом творчості, наприклад, пишете картини, займаєтеся розписом предметів інтер’єру, в’яжете, шиєте, словом вмієте виготовляти вироби ручної роботи, то продати їх в інтернеті вам не складно. На сьогодні дуже цінуються предмети побуту, одяг або аксесуари ручної роботи, виготовлені в єдиному екземплярі.
 4. Участь в онлайн-опитуваннях. Існує багато спеціальних сервісів, які пропонують зареєструватися та почати заробляти гроші, відповідаючи на запитання онлайн-анкет.
 5. Репетиторство та онлайн-уроки. Для такої діяльності потрібно зареєструватись на онлайн-платформах, а також ідеально знати предмет, який хочете викладати. Це можуть бути шкільні дисципліни, а також ви можете ділитися своїм досвідом і знаннями в будь-якій галузі. Наприклад, якщо добре пишете тексти — можна вести курси з копірайтингу, якщо готові ділитися своїм мистецтвом з в’язання або шиття — вибираєте викладання на відповідних курсах.

Як не потрапити на роботодавців-шахраїв?

Багато хто відмовляється від можливості заробітку в інтернеті лише тому, що бояться розпочати співпрацю з шахраями, оскільки можуть виконати роботу та залишитися без оплати. Справді такий ризик є завжди і навіть необов’язково при роботі в інтернеті. Але є способи, які допоможуть убезпечити себе від нечесних роботодавців:

 1. Шукати роботу потрібно лише на перевірених онлайн-платформах. Починати свою діяльність на онлайн-біржах необхідно з вивчення питання. Знайдіть для себе кілька потрібних ресурсів, почитайте відгуки людей, які вже заробляють гроші. Зверніть увагу на ті інтернет-майданчики, які працюють зі своїми клієнтами як замовниками, так і виконавцями у форматі «замороженої» оплати: клієнт вносить оплату за послугу, коли робота тільки починається, а виконавець отримує гроші на свій рахунок тільки після того, як робота виконана. Такий підхід убезпечить і виконавця, і замовника.
 2. З замовниками, які не зареєстровані на онлайн-біржах розпочинати роботу, рекомендується з передоплатою 50%. З часом, коли ви отримаєте клієнтську базу і про вас залишатимуть задоволені відгуки, ви зможете дозволити собі перейти на передоплату 100%.
 3. Зареєструватись як фізична особа підприємець (ФОП) та надавати послуги за договором. У договорі дуже важливо прописати всі нюанси роботи: терміни, оплата та інші питання, які вважаєте за потрібне прописати в договорі.

*на правах реклами

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні