П’ятниця, 19 Липня, 2024
ГоловнаДозвілляГороскоп друїдів: Яблуня - для народжених 25 червня – 4 липня, 23...

Гороскоп друїдів: Яблуня – для народжених 25 червня – 4 липня, 23 грудня – 1 січня

Этот материал также доступен на русском языке
Сьогодні ми розповімо про Яблуню - покровителя тих, хто народився наприкінці червня та грудня.

Ми продовжуємо публікувати гороскоп друїдів відповідно до дат календаря. Загалом у цьому гороскопі 22 знаки-дерева. І сьогодні ми розповімо про Яблуню – покровителя тих, хто народився наприкінці червня та грудня.

Яблуня

Яблуня рідко буває високою. Добре складена. Приваблива. З першого знайомства викликає симпатію. Проявляє сердечність і турботу про близьких та друзів.

Це різнобічно розвинене дерево, сентиментальне і дуже чутливе. Кохання визначає не за користю. Найчастіше наважується до створення сім’ї, не відчуваючи до партнера особливих почуттів. Якщо Яблуня за вибором або випадково зустріне партнера, який за своїми якостями відповідатиме її духу та смакам, то їх подружнє життя буде суцільним блаженством. Яблуня зберігає вірність у коханні (як у вільному, так і в подружньому, і навіть позаподружньому) до похилого віку.

Яблуня безкорислива і легко піддається обману. Сама ж готова віддати нужденному власну сорочку, поділитися останнім шматком хліба. Але при всьому цьому Яблуня далеко не простушка. Не дбаючи про майбутнє, вона живе одним днем. Часом залазить у борги і забуває про них. І вважає це звичайною справою. Тому, що наповнена усілякими фантазіями.

Вона – філософ, який радіє швидкоплинному життю і не бажає нікого чимось дивувати і в чомусь переконувати. Однак при цьому не варто приймати Яблуню за легковажну істоту. Вона, інтелігентна, вдумлива й у всьому логічна, має схильність до опанування наук, творчості. Сума її знань у різних галузях, на диво багатьом, велика. Але Яблуня не прагне когось здивувати своєю ерудицією, а перебуває в постійному пошуку, щоб вгамувати свою допитливість.

Віддаючи перевагу задоволенням навколишнього світу і нехтуючи блаженством світу іншого, Яблуня виступає хранителькою сімейного вогнища і піклується про добру кухню. Але щоб монотонне щастя влаштованого побуту не навіювало нудьгу, вона постійно урізноманітнює емоційну сферу. І не випадково Яблуня любить час від часу щось ускладнювати у своєму повсякденному житті.

Основні риси характеру народжених під знаком Яблуні: емоційність, сердечність, інтелектуальність, схильність до глибоких роздумів, логіка суджень та аналітичний склад розуму.

Під знаком Яблуні народилися: Рубенс, Руссо, Генріх VII, Жорж Санд, М. Нексе.

Підготував Віктор Мамонтов

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні