П’ятниця, 19 Липня, 2024
ГоловнаДозвілляГороскоп друїдів: Інжир - для народжених 14 - 23 червня, 12 -...

Гороскоп друїдів: Інжир – для народжених 14 – 23 червня, 12 – 20 грудня

Этот материал также доступен на русском языке
Сьогодні ми розповімо про Інжира - покровителя тих, хто народився в середині червня та грудня.

Ми продовжуємо публікувати гороскоп друїдів відповідно до дат календаря. Загалом у цьому гороскопі 22 знаки-дерева. І сьогодні ми розповімо про Інжир – покровителя тих, хто народився в середині червня і грудня.

Нагадаємо, що друїди (жерці кельтських племен, які населяли Галію, Ірландію, Бретань) вірили, що людина була створена богами з дерев. І тому кожен, залежно від дати народження, має своє дерево-покровитель.

Вони вважали, що доля, майбутнє, характер та здібності людини залежать від розташування Сонця стосовно Землі в день її народження. Тому друїди з кожним знаком гороскопа пов’язували два періоди дії (що відповідають двом річним сонцестоянням).

Інжир

Представникам цього знаку притаманна виразна делікатність. Вони не відрізняються особливою красою, але при цьому не залишаються непоміченими.

Інжир вразливий і має деякі, тільки йому притаманні, комплекси. Погано переносить труднощі і в несприятливих умовах, не опираючись, в’яне.

Зазнає постійної необхідності контакту з родичами, навіть якщо вони не виправдовують його надії.

Характер Інжиру

Характер у Інжира емоційний. За це він розплачується втратою душевного спокою. Буває непостійним (частіше в думках), але намагається чітко виконувати щоденні обов’язки. Трудиться старанно, хоча за своєю натурою в глибині душі лінивий. Імпульсивний і сповнений добрих намірів, віддає багато сил боротьбі зі своїми слабкостями.

Основні якості Інжиру

Інжир – реаліст, він завжди діловитий і заповзятливий. На нього можна покластися. Це дерево – справжній скарб для близьких людей. Воно приносить добрі плоди. Той, хто посадить його у своєму життєвому саду і доглядатиме його, не пошкодує про свій вибір.

Інжир належить до тих дерев, з якими можна без роздумів одружуватися. Але не варто очікувати від нього якихось особливих проявів почуттів, оскільки він не належить до плеяди романтичних коханців. Інжир прості, відкриті, світлі почуття цінує вище, ніж «якісь фантазії».

Будь-яке дерево без комплексів, яке зрозуміло Інжир, зможе почуватися комфортно поруч із ним, якщо зможе враховувати те, що він буває дуже уразливим.

Основні риси характеру народжених під знаком Інжиру: імпульсивність, практичність, спостережливість, реалізм, неабиякі організаторські здібності.

Під знаком Інжиру народилися: Г. Гейне, Бетховен, Стравінський, Ф. Гарсія Лорка, Гріг, Едіт Піаф.

Підготував Віктор Мамонтов

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні