П’ятниця, 24 Травня, 2024
ГоловнаСпоживачЗахист себе та побутову техніку: гід на вибір фільтра грубого очищення води

Захист себе та побутову техніку: гід на вибір фільтра грубого очищення води

Этот материал также доступен на русском языке
Чиста вода – це не просто основа життя, а й запорука здоров'я людини, а також ефективної роботи побутових систем. Вона бере участь у біохімічних процесах організму, використовується у приготуванні їжі, гігієнічних процедурах, збиранні та пранні.

У цій статті розповімо про фільтри грубої очистки води, їх важливість та методи використання.

Фільтри грубої очистки води – це невід’ємна частина системи очищення води, яка приймає на себе найбільші та брудні частки у воді. Основна їхня роль — затримати проходження піску, іржі та інших домішок далі водопровідною системою і тим самим захистити побутові системи та системи тонкого очищення.

Купити в Україні фільтр грубої очистки води можна в «AquaNova». Компанія на ринку з 2013 року і встигла нагромадити великий досвід у сфері продажу обладнання очищення питної води. Працюють по всій країні та до кожного клієнта підходять максимально індивідуально.

Основні компоненти фільтра грубого очищення

Такий фільтр складається з чотирьох ключових компонентів, які разом дозволяють ефективно очищати воду від великих частинок і захищати побутову техніку і систему водопостачання.

  • Корпус фільтра. Буває з різних матеріалів: пластик, нержавіюча сталь, латунь та виконує функцію міцної основи та герметичності з’єднань.
  • Фільтруючий елемент. Основний елемент очищення. Буває кілька типів і покликаний утримувати великі забруднення (пісок, іржа, глина).
  • Засувки та клапани. Дозволяють точно регулювати потік через повне або часткове закриття.
  • Кріпильні елементи та ущільнення. Забезпечують герметичність з’єднання всіх частин фільтра та запобігають витоку води.

Принцип роботи фільтра грубої очистки: вода надходить у корпус фільтра, проходить через сітку, де затримуються великі забруднення і вже очищеної виходить із фільтра.

Які бувають фільтри

Можна виділити чотири основні типи фільтра грубо очищення.

  • Сітчасті. Найпопулярніший і найдешевший тип грубого фільтра. Для фільтрації використовується металева сітка розміром осередків від 300 до 1000 мкм.
  • Картриджі. Як фільтруючий елемент тут використовується знімний картридж, який здатний затримувати не тільки великі, але й дрібніші частинки. Бувають багатоступінчастими.
  • Фланцеві. Забезпечують пропускну здатність у системах з високим тиском і відрізняються високою надійністю, через що отримали визнання в промислових системах водоочищення. Виконують комплексне очищення, але потребують простору для встановлення та якісного обслуговування.
  • Магістральні. Встановлюються на магістральну трубу водопостачання, наприклад, багатоквартирного будинку та виконують безперервне очищення всієї води. Відрізняються компактністю та невибагливістю в обслуговуванні.

Як вибрати фільтр грубої очистки

Вибір системи водоочищення залежить від цілого ряду факторів:

Тиск води в системі. При високому тиску підійдуть фланцеві фільтри, а для побутових потреб найкращим вибором стануть сітчасті або картриджні.

Ступінь очищення. При великій кількості піску та іржі краще використовувати картриджний фільтр для води від заліза з багатоступеневим очищенням. Для більш простого захисту лише від великих частинок підійдуть сітчасті фільтри. Для максимального очищення – фланцеві.

Бюджет. Ціна залежить від якості очищення. Найбільш бюджетний вибір – сітчасті фільтри. Далі йдуть картриджні фільтри та фланцеві.


*на правах реклами

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні