Вони стають тоншими, сивіють, а також випадають. Часто представники сильної статі вважають, що ці проблеми мають суто особистий характер і не хочуть звертатися до фахівців.
Однак вік, коли можуть початися проблеми з волоссям, зовсім не важливий. З випаданням волосся можуть стикатися і молоді чоловіки. Нерідко причини ховаються у генетиці чи хронічних захворюваннях. А ще до цього може призвести неправильний догляд.
Насамперед, звичайно, варто звернутися до фахівця-трихолога, але й самим можна вжити деяких заходів. Основні засоби боротьби з облисінням поділяються на народні, косметичні та лікарські. Своїм досвідом діляться і наші читачі.
«Багатьом чоловікам відоме розчарування, коли починається облисіння. Стикнувся з цим і я. Але наша місцева знахарка розповіла про чудові властивості звичайної кухонної солі.
За моїм досвідом, шести промивань і «сольових» натирань голови цілком достатньо для того, щоб забути про випадіння волосся.
Процедуру задля профілактики слід повторювати 2 рази на рік.
Геннадій Курочкін, Харківська область»
Як показує практика, цей засіб підходить для зміцнення волосся всім: і чоловікам, і жінкам. Особливо успішно це при сухій шкірі голови.
Змочене без застосування шампуню волосся поділяється на кілька проділів, після чого сіль ретельно втирається в шкіру і через 15-20 хвилин споліскується водою кімнатної температури. Процедуру повторювати 6-8 днів.
Соляна маска діє як скраб і насичує волосся корисними мінералами.
Уряд ухвалив рішення дозволити навчальним закладам брати оплату за частину послуг. Пояснюємо, за що саме…
Чутки про зниження мобілізаційного віку активно ширяться мережею. Чи дійсно це так – розповів народний…
Чи плануєте робити домашні заготовки на зиму? Тоді правильний вибір оцту для консервації – це…
Кабінет Міністрів України ухвалив важливе рішення, яке стосується програми "Зимова єПідтримка". Що потрібно знати учасникам…
Ветерани, переселенці, медики та освітяни зможуть орендувати квартири за зниженими цінами. Розповідаємо, як працюватиме програма…
У різних країнах до зберігання яєць підходять по-різному. Розповідаємо, що рекомендують фахівці з харчової безпеки.