Нашому організму однаково потрібні як кислоти, так і луги. Тому головне для здоров’я – підтримувати кислотно-лужний баланс. А для цього досить просто збалансувати своє харчування.
До закислення організму призводить споживання цукру, шоколаду, чаю, кави, алкоголю, газованих напоїв, концентрованих «соків», м’яса, птиці, риби, яєць, сиру, пастеризованого молока та молочних продуктів, дріжджового хліба, зернових круп. При цьому замочування круп змінює їхню дію з кислотного на лужне.
Що стосується корисних лужних продуктів, то серед них листова зелень, будь-яка капуста, огірки, морква, буряк, диня, кавун, морква, кабачки, селера, базилік, цибуля, часник. Крім того, до цього списку входять усі ягоди і багато фруктів. Сильну лужну дією мають, як не дивно, лимон і грейпфрут (без цукру), а також чаї – мате і каркаде, рослинні олії, наприклад, оливкова, виноградна та лляна, крім кукурудзяної.
Не забувайте також про помірні фізичні навантаження, прогулянки на свіжому повітрі, нормальну тривалість сну і відсутність стресів – це також є корисним для відновлення правильного кислотно-лужного балансу.
6 квітня святкує свій 55-й день народження Ірина Білик. Ім’я співачки стало символом нової вітчизняної…
Досвідчені овочівники розповіли, чим потрібно підживити кабачки та цукіні, щоб урожаю вистачило і для власного…
7 квітня очікується мокрий сніг у північних та місцями центральних областях, у західних - подекуди…
Чи варто турбуватися про здоров'я? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Яскравий та позитивний тиждень, особливо для тих, хто займається питаннями соціальної інтеграції, особистісного розвитку, професійної…
Для того щоб сплатити комунальні послуги, вже давно не обов'язково в будь-яку погоду виходити з…