Чинниками цього стресу можуть стати такі надзвичайні події, як війна. Хтось втратив кохану людину, у когось зруйновано житло, хтось залишив свій будинок і змушений був переселитися.
Під час стресу в організмі людини виникають значні зміни:
Якщо ви спостерігаєте у себе такі симптоми тривалий час, це може погано позначитися на вашому здоров’ї – як фізичному, так і психічному. Тривалий стрес призводить до порушення функціонування органів та систем. Наприклад, порушення перистальтики, спазму судин, підвищення больової чутливості. Надважкий або тривалий стрес може спричинити психічні та неврологічні порушення.
Щоб запобігти цьому, важливо вчасно звернутися по допомогу. Психологічну підтримку можна отримати у сімейного лікаря. У межах своєї компетенції лікар первинної ланки огляне пацієнта і складе план лікування, або направить на консультацію до лікаря-фахівця.
За інформацією Національної служби здоров’я
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…