Субота, 10 Червня, 2023
ГоловнаСпоживачДе купити двигун на мотоблок в Україні

Де купити двигун на мотоблок в Україні

Этот материал также доступен на русском языке
При використанні мотоблока для обробки землі на великій площі вибір правильного двигуна є одним з найважливіших аспектів.

Бензинові двигуни мають необхідну потужність, щоб впоратися з важкими завданнями, і можуть працювати без електрики, що робить їх ідеальним вибором для використання на великих ділянках. Якщо ви шукаєте, де купити бензиновий двигун для мотоблока, переходьте за посиланням в інтернет-магазин https://optoweek.com.ua/dvigateli/benzinovye та вибирайте надійний двигун з доставкою по Україні. Вартість 4-тактного бензинового двигуна потужністю 3,5 л. від 4000 грн.

Переваги бензинових двигунів на мотоблок:

 1. Потужність – бензинові двигуни зазвичай мають більшу потужність у порівнянні з електричними, що дозволяє легше справлятися з важкими завданнями і обробляти великі площі.
 2. Рухливість – бензинові мотоблоки зазвичай більш мобільні, ніж їх електричні аналоги, що робить їх зручними для використання на великих ділянках або далеко від джерел електроенергії.
 3. Надійність – бензинові двигуни зазвичай мають триваліший термін служби, ніж електричні, і можуть працювати в різних умовах.
 4. Зручність у заправці – бензинові мотоблоки зазвичай простіше заправляти, ніж їхні дизельні аналоги, що робить їх зручнішими у використанні.

Чим бензинові двигуни відрізняються від дизельних:

 • Як правило, дизельні двигуни мають вище ККД, ніж бензинові, тому вони ефективно використовують паливо. Це пов’язано з вищою температурою згоряння палива у дизельних двигунах, що дозволяє отримати більше корисної енергії з кожного літра палива.
 • У дизельних моторів вищий крутний момент, тому вони краще працюють у важких умовах, наприклад, при перевезенні вантажів або обробці складних ґрунтів.
 • За вартістю бензинові двигуни дешевші, т.к. для виробництва дизельних моторів необхідні складніші виробничі процеси. Обслуговування та ремонт дизельних двигунів також дорожче.
 • Дизельні двигуни часто служать довше завдяки міцній конструкції та меншому зносу деталей.
 • У дизельних моторів вищий рівень викидів шкідливих речовин, вони менш екологічні і не так добре підходять для використання в міських умовах, де існують суворі норми викидів шкідливих речовин в атмосферу.

Якщо ви шукаєте, де купити двигун на мотоблок, запрошуємо вас до інтернет-магазину Optoweek.com.ua. Переваги співпраці з магазином:

 1. Широкий асортимент: в інтернет-магазині Optoweek.com.ua представлено безліч різних моделей бензинових двигунів на мотоблок, що дозволяє вибрати найбільш вдалий варіант для конкретних потреб.
 2. Якість товару: Optoweek.com.ua працює безпосередньо з виробниками, що гарантує високу якість товару. Крім того, інтернет-магазин надає гарантію на всі товари.
 3. Зручність покупки: оформлення замовлення на сайті займає всього кілька хвилин, а доставка товару здійснюється у найкоротші терміни по всій Україні надійними службами доставки. Крім того, можна отримати безкоштовну консультацію фахівця, який допоможе обрати найбільш підходящий двигун для конкретних потреб.
 4. Ціни: магазин Optoweek.com.ua пропонує конкурентоспроможні ціни на бензинові двигуни на мотоблок і пропонує знижки, що робить покупку доступнішою.
 5. Зручні способи оплати: оплата замовлення на сайті здійснюється різними зручними способами, післяплатою, банківськими картами, на розрахунковий рахунок та безготівку.
 6. Обслуговування клієнтів: компанія надає першокласне обслуговування клієнтів та оперативну підтримку у разі виникнення будь-яких питань чи проблем.

Купівля бензинового двигуна на мотоблок у магазині Optoweek.com.ua являє собою зручний та вигідний спосіб отримання якісного товару, який відповідає всім вимогам та очікуванням покупця.

Нове на сайті