Середа, 1 Лютого, 2023
ГоловнаРізнеОсобистий сек'юріті – тільки для VIP?

Особистий сек’юріті – тільки для VIP?

Этот материал также доступен на русском языке
Існує кілька стереотипів про охоронців, які супроводжують своїх клієнтів. І найголовніше полягає в тому, що подібна послуга доступна лише певному колу осіб.

Насправді ця думка помилкова. Таку послугу, як охорона супровід Київ може запропонувати кожному, у тому числі неповнолітнім. Все, що для цього потрібно — звернутися до компанії Ohholding та укласти договір.

Кому актуальна подібна послуга?

Супровід може знадобитися в різних ситуаціях:

  • на ділових зустрічах;
  • для складання приємного враження;
  • при супроводі неповнолітніх містом або в поїздках;
  • для захисту під час здійснення великих грошових переказів або угод.

Список цим не обмежується. Найголовніше – підібрати фахівця, який підійде саме вам.

Хто може займатися особистою охороною?

Надавати подібні послуги можуть лише спеціалізовані охоронні компанії, наприклад Ohholding. У штаті компанії – співробітники, які пройшли спеціальну підготовку. Саме тому вони не тільки фізично витривалі, а й здатні орієнтуватися у стресових ситуаціях та майстерно володіють зброєю. Причому стать для цього не має значення, як охорона виступають як жінки, так і чоловіки.

Подібна різноманітність — необхідність, адже клієнту найголовніше — психологічний комфорт. В іншому випадку зростає ризик виникнення критичних ситуацій. Також варто звернутися за отриманням консультацій до фахівців охоронної фірми, які допоможуть визначитись із кандидатом.

При цьому термін надання послуги може коливатися від кількох годин до кількох тижнів. Оплата може здійснюватися як за добу роботи, так і за годину, що робить подібну послугу доступною кожному. При необхідності супровід може включати не одного, а кількох фахівців. Достатньо лише уточнити кількість охоронців, необхідних саме для вас.

Нове на сайті