Його приготування потребує більше часу, ніж приготування трав’яного або листового чаю, але воно того варте.
ЧАЙ З ГІЛОК СМОРОДИНИ
Цей чай можна заварити (кип’ятити одну хвилину) і пити відразу ж. Чай корисний для судин, покращує обмін речовин, підвищує захисні сили організму. Дає сечогінний ефект. Гілочки смородини можна заварювати два рази – чай не втратить смаку та аромату.
ЧАЙ З ВИШНЕВИХ ГІЛОК
Чай з вишневих гілок також можна пити відразу після кип’ятіння, але якщо ви дасте йому настоятися, то отримаєте напій гарного кольору з присмаком мигдалю. Такий чай м’яко виводить пісок з нирок, допоможе вгамувати біль при циститі.
ЧАЙ ЗІ СЛИВОВИХ ГІЛОК
Схожий на вишневий, відрізняється більш тонким ароматом і ніжним смаком. Сливовий чай знімає стрес, заспокоює та розслаблює. Корисний для легенів. Заварювати дуже міцний чай не рекомендується.
ЧАЙ З ГІЛОК ШИПШИНИ
Голчаста шипшина при заварюванні дає гарний рожевий колір, такий чай п’ють як сечогінний і закріплюючий засіб. Показаний при ревматизмі та радикуліті. Перед вживанням напій необхідно обов’язково процідити від мікроскопічних гілок.
Сезон кабачків у розпалі, і це чудовий привід спробувати щось новеньке. Відома фуд-блогерка пропонує простий…
Власникам газових плит і котлів радять не зволікати з важливою перевіркою, яка допоможе уникнути зайвих…
Частина українців можуть зареєструватися на отримання грошових виплат від благодійного фонду "Карітас". Яким критеріям потрібно…
Понад 14 тисяч гривень – саме стільки гарантовано отримують деякі пенсіонери. Хто має право на…
У 2025 році в Україні деякі категорії громадян можуть оформити поліс обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності…
Не всі продукти підходять для домашніх заготовок. Розповідаємо, що краще не класти в банки –…