Середа, 8 Лютого, 2023
ГоловнаРізнеЯкому знаку Зодіаку пощастить в новому році: гороскоп-2023

Якому знаку Зодіаку пощастить в новому році: гороскоп-2023

Этот материал также доступен на русском языке
Новий рік – новий початок. Багато хто підбиває підсумки минулих 365 днів і будує плани на нові.

Знайдіть свій знак і дізнайтеся, яким буде для вас 2023 за прогнозом астролога Інни Іжикевич, керівниці Народного Астрологічного університету в Одесі.

ОВЕН

Благополуччя цього року залежить від вашої рішучості, а результативність безпосередньо пов’язана з організованістю та здатністю ефективно використовувати свій час. Якщо ви працюєте, керівництво оцінить ваш досвід, навички та вміння гідно, у тому числі і в матеріальному вираженні. Для тих, хто мріяв реалізувати себе за кордоном, настав слушний момент.

ТЕЛЕЦЬ

Тельці мають можливість кардинально змінити своє життя: поміняти соціальне оточення, переїхати за кордон, здобути другу вищу освіту, почати подорожувати тощо. Якщо у вас є мрія, Всесвіт готовий запропонувати можливості для її реалізації. Завдяки своєму авторитету, соціальним досягненням Тельці зміцнюють своє благополуччя. Що більший досвіду, то кращий результат.

БЛИЗНЮКИ

Бажання Близнюків здійснюватимуться. Головне – знати, чого ви хочете, і правильно їх сформулювати. Відкриваються нові можливості у сфері фінансів та перспективи в особистому житті. Ви маєте шанс оформити свої стосунки, знайти партнерів, кардинально змінити імідж. Завдяки професіоналізму зростає ваш авторитет.

РАК

Рік добрий для тих, хто визначився у своєму соціальному виборі й готовий заявити про себе. Вам робитимуть дуже цікаві пропозиції. Підходящий час для початку підприємницької діяльності, зміцнення здоров’я і набуття впливових зв’язків. Наявність завдань та їх легке досягнення дозволить збільшити рівень благополуччя.

ЛЕВ

У багатьох Левів може відбутися переоцінка. Будьте готові подивитися на себе збоку і знайти те, що дозволить реалізувати поставлені завдання. Рік потребує активності. Добрий час, щоб зайнятися зміцненням свого здоров’я. Простір даватиме підказки, як досягти бажаного благополуччя. Придивляйтеся до знаків долі.

ДІВА

Вся увага Дів буде спрямована на романтичну сферу. Можливо, хтось знайде свою другу половинку, а хтось розкриє талант, завдяки якому зможе соціально реалізувати себе. Не бійтеся цього року проявляти активність та ініціативу. Простір пропонуватиме перспективи, не проґавте свій шанс. Для отримання результату головне – визначити мету.

ТЕРЕЗИ

Терези звернуть свою увагу на покращення житлових умов або зміцнення сімейних стосунків. Добрий період для поїздок, початку будівельно-ремонтних робіт у будинку і на присадибній ділянці, переїзду за кордон. Рівень благополуччя залежить від ступеня надійності ділових партнерів та компаньйонів. А щоб рік був результативним, слід переглянути своє оточення.

СКОРПІОН

Організованість та послідовність у діях дозволить Скорпіонам покращити свій соціальний статус і вийти на новий рівень ділових відносин. Це дозволить змінити на краще своє матеріальне становище. Наскільки ви оцінюєте себе, таким і буде ваше благополуччя. Щоб рік був результативним, необхідно «вухо тримати гостро» і використовувати всі запропоновані можливості.

СТРІЛЕЦЬ

Фінанси стануть головною темою для Стрільців, тому увага буде спрямована на те, як заробити більше. І тут вашими основними помічниками будуть досвід, впевненість у своїх силах і здатність вигідно презентувати свої навички та вміння. Рік буде благополучним, якщо ви будете ініціативними, і результативним – якщо ви активні у соціальному житті.

КОЗЕРІГ

Рік чекатиме від Козерогів активності у реалізації тих завдань, які наближають їх до мрії. Зверніть увагу на своє особисте життя. Якщо ви самотні, у вас є шанс не лише закохатися, а й оформити стосунки. Рівень вашого благополуччя залежить від «погодних умов» у сім’ї. Результативним буде рік для тих, хто займається бізнесом. Вірте у себе і у вас все вийде.

ВОДОЛІЙ

Вся увага Водоліїв буде спрямована на здобуття результатів. Ви можете заручитися підтримкою впливових людей або використати свій авторитет і громадське становище. Здатність правильно розпоряджатися своїм часом дозволить вийти на новий рівень благополуччя. Насамперед слідуйте своїм планам. Проявляйте ініціативу, і результати не забаряться.

РИБИ

Рік вимагатиме від Риб активності. Представники знаку, які працюють, повинні проявити відповідальність у сфері професійної діяльності. Ви можете розраховувати на підтримку з боку керівництва і, як наслідок, на кар’єрне зростання. А це сприятиме збільшенню фінансового благополуччя. Перебуваючи у стані спокою та гармонії цього року, Риби стануть результативнішими.

Нове на сайті